ZenHotels.com
Hotels.com71 $
eDreams78 $
FindHotel79 $
Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2020

Πολύ καλό ξενοδοχείο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Πεντακάθαρα δωμάτια και πολύ όμορφοι χώροι. Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό, ευγενικό και πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει. Θα το προτιμήσω σίγουρα την επόμενη φορά.

Ευχαριστούμε, gewrgiant
Ο/η Thess Residences, Υπεύθυνος του ThessResidences, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Νοεμβρίου 2020

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το ThessResidences για την πρόσφατη διαμονή σας στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Ήταν ιδιαίτερη η χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε στους χώρους μας και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε τη διαμονή σας. Εκτιμούμε ιδιαίτερα το γεγονός ότι αφιερώσατε χρόνο ώστε να κοινοποιήσετε τα σχόλια σας. Ευελπιστούμε να σας καλοσωρίσουμε σύντομα στο ThessResidences για μία ακόμη μοναδική εμπειρία διαμονής.
Η ομάδα του ThessResidences

Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2020

Πολύ καθαρός χώρος και ευχάριστη διαμονή. Σε πολύ καλή θέση στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και φιλικό. Οι εγκαταστάσεις στο υπόγειο ειναι ότι πρέπει για παρέα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, I1533PL_
Ο/η Thess Residences, Υπεύθυνος του ThessResidences, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητή κυρία Βασιλική,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε μαζί μας και με άλλους ταξιδιώτες την εμπειρία σας στο ThessResidences.
Τα ευγενικά σας λόγια για ξενοδοχείο και για το προσωπικό μας δίνουν ιδιαίτερη χαρά και κίνητρο για να συνεχίσουν να δουλεύουν με όρεξη προς μία και μόνο κατεύθυνση, την ξεκούραση σας.
Η ομάδα του ThessResidences

Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2020

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Το ξενοδοχείο βρίσκεται πολυ κοντά στο κέντρο της πόλης. Το δωμάτιο πεντακάθαρο,με μοντέρνα διακόσμηση. Το προσωπικό εξυπηρετικο, ευγενεστατο και πρόθυμο να δώσει πληροφορίες για ό, τι χρειαστείς!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, _O5999PT
Ο/η Thess Residences, Υπεύθυνος του ThessResidences, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Οκτωβρίου 2020

Με εκτίμηση, Η ομάδα του ThessResidences

Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2020

Μείναμε με τον σύζυγο μου κάποιους μήνες πριν σε αυτό το κατάλυμα για ένα σαββατοκύριακο και είμαστε απόλυτα ευχαριστημένοι. Πολύ καθαρό δωμάτιο.Κοντά στο κέντρο της πόλης.Το προσωπικό χαμογελαστό και εξυπηρετικό.Ιδιαίτερα η Δέσποινα,φρόντισε για ότι χρειαστήκαμε.Σίγουρα θα επιστρέψουμε κάποια στιγμή!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, bxddhjs66
Ο/η Thess Residences, Υπεύθυνος του ThessResidences, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Οκτωβρίου 2020

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε αυτή την υπέροχη κριτική όχι μόνο μαζί μας αλλά και με μελλοντικούς επισκέπτες του ThessResidences.

Χαιρόμαστε πολύ που περάσατε όμορφα τις διακοπές σας κοντά μας. Είναι μεγάλη τιμή για εμάς να ακούμε τόσο θετικά σχόλια ενώ σας διαβεβαιώνουμε ότι η μεγαλύτερη ανταμοιβή μας είναι η ικανοποίηση σας.

Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ThessResidences, σας ευχαριστούμε ακόμη μια φορά και ευχόμαστε Καλή Αντάμωση

Η κριτική έγινε: 2 Οκτωβρίου 2020

Καταπληκτικό ξενοδοχείο, υπέροχοι χώροι, νόστιμο φαι, εξυπηρετικό και χαμογελαστό προσωπικό όπως επίσης και πολύ καλό το σημείο που βρίσκεται.
Δεν θα μπορούσα να παραλείψω την καθαριότητα του ξενοδοχείου.Ειναι αν όχι το καλύτερο από τα καλύτερα που έχω επισκεφτεί.
Θα σας προτιμήσουμε σίγουρα και την επόμενη φορά.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, D1546ZX_

Με εκτίμηση, Η ομάδα του ThessResidences