Ανοικτά σήμερα: 11:00 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Εξαιρετικο

Οτι καλυτερο για χαλάρωση ! Εξυπηρέτηση παρα πολυ καλη απο τα κοριτσια στη ρεσεψιόν και η... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε χθες
737fotist
μέσω κινητής συσκευής
Ωραία εμπειρία

Ήταν μια ωραία εμπειρία. Ο χώρος ήταν πολύ καθαρός και πολύ όμορφος. Η ρεσεψιόν πολύ εξυπηρετική... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε χθες
despoinae2023

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ένας υπέροχος χώρος χαλάρωσης και ευεξίας. Επισης ενας χώρος εμπιστοσύνης ακόμα και σε θέματα καθαριότητας και υγιεινής.
το προσωπικό ευγενέστατο και η ρεσεψιον έτοιμη να μας βοηθήσει και να βρει λύση σε όποιο προβλημα έχουμε.
δοκιμάστε το hot stone σε συνδυασμό με deep relaxation και μασαζ αυχενα και κεφάλι και θα νιωσετε μια απέραντη χαλάρωση το συνιστώ ανεπιφύλακτα και συγουρα θα ξαναερθουμε με τον σύντροφο μου..

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2022
15  Ευχαριστούμε, Sofiservou

Εκπληκτικός χώρος, πεντακάθαρος με το που μπαίνεις μέσα πραγματικά χαλαρώνει στο πρώτο δευτερόλεπτο. Η ρεσεψιόν με βοήθησε πάρα πολύ για να επιλέξω την κατάλληλη θεραπεία για μένα ανάλογα με τις ανάγκες μου και έτσι καταλήξαμε σε hot stones σε deep relaxation και ρεφλεξολογία λόγος της ορθοστασίας της δουλειάς μου. Η θεραπεύτρια μου ήταν η Σουλτάνα και ήταν εκπληκτική και σίγουρα ότι θα ξαναπάω θα ζητήσω εκείνη.

15  Ευχαριστούμε, Sotiriafotiadou
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εντυπωσιακός χωρος. Αστράφτει από την καθαριότητα, με το που μπαίνεις μέσα χαλαρώνεις τελείως. Το πρωτοπόρο ευγενέστατο, η ρεσεψιόν παρά πολύ βοηθητική και πολύ κατατοπιστική. Επέλεξα το deep relaxation μαζί με τα hot stones και Indian head λόγω του προβλήματος μου στον αυχένα. Πραγματικά ένιωσα άλλος άνθρωπος! Η θεραπεύτρια μου εξαιρετική! Το προτείνω σε όλους, σίγουρα θα ξανά παω το συντομότερο δυνατόν!

15  Ευχαριστούμε, _D5957LW
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά εντυπωσιακός χώρος. Πεντακάθαρος, πολύ ήρεμος με το που μπαίνεις μέσα χαλαρώνεις απόλυτα. Η ρεσεψιόν ήταν παρά πολύ βοηθητική στο να επιλέξω την θεραπεία μου και παρά πολύ αναλυτική. Καταλήξαμε στην θεραπεία με το deep tissue μαζί με hot stones και στο τέλος ρεφλεξολογια. Ο θεραπευτής μου καταπληκτικός στην δουλειά του και υπεροβολικα ευγενικός. Έχω εντυπωσιαστεί. Σίγουρα θα ξανά πάω την επόμενη εβδομάδα!

14  Ευχαριστούμε, D5260LVsoniap
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Απ τα πιο ωραια που μου εχουν κανει ποτε!!
Η Μαρια ειναι εξαιρετικη!Σιγουρα θα ξαναπαω!(deep issue σε συνδιασμο με hot stones)

15  Ευχαριστούμε, despoinav419