Ανοικτά σήμερα: 11:00 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Τέλειο!!

Ήταν ολα υπέροχα!!! Το μασάζ ήταν τόσο χαλαρωτικό, τόσο επαγγελματικό κ ταυτόχρονα τόσο... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 ημέρες
F7511RSgeorgiap
μέσω κινητής συσκευής
Εξαιρετική εμπειρία!

Εξαιρετικη εμπειρια και πολυ ευγενικό προσωπικό. Δοκίμασα την υπηρεσία hot stones σε συνδυασμό με... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 ημέρες
295marianikik
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το physis και έμεινα απολύτως ικανοποιημένη. Ο χώρος είναι πραγματικά πανέμορφος και πεντακάθαρος, όπως επισης και οι καμπίνες. Επέλεξα να κάνω physis massage με hot stones, με τον θεραπευτή μου τον Γιώργο, ο οποίος ηταν εξαιρετικός στην δουλειά του, και ήξερε τι έκανε !! Θετικό επίσης τα παιδιά στην υποδοχή που με βοήθησαν να επιλέξω θεραπεία..θα ξαναπάω σίγουρα

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2021
15  Ευχαριστούμε, evasQ4871DH
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο της πόλης!! Φανταστικός χώρος με πολύ ωραίες υπηρεσίες! Μπράβο σας! Σίγουρα θα έρθω ξανά ! Φανταστική η ρεσεψιόν και η θεραπεύτρια Μαρία!!❤️❤️❤️

14  Ευχαριστούμε, 640thanasisn
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση! Ο χώρος προσεγμένος, ο ιδιοκτήτης στην υποδοχή πολύ φιλικός, μας υποδέχτηκε και μας καθοδήγησε να διαλέξουμε θεραπεία με την φίλη μου. Ο θεραπευτής μου ήταν ο Γιώργος ο οποίος με εντυπωσίασε με το deep tissue μασάζ που μου έκανε. Εξαιρετικός.Extra bonus για το κρασάκι που μας προσέφεραν στον χώρο αναμονής!

14  Ευχαριστούμε, e_Z3202XD
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ ωραίος χώρος με φοβερή διακόσμηση! Επέλεξα hot stones μαζί με physis massage και έμεινα ενθουσιασμένη! Σίγουρα θα ξανάρθω !!!Μπραβο σε όλους!!

14  Ευχαριστούμε, _S8882SX
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικός χώρος!!! Έκανα 2ωρη θεραπεία με hot stones physis και ρεφλεξολογία και πέρασα υπέροχα!!! Θα ξαναπάω σίγουρα

15  Ευχαριστούμε, despoinaz96