Ανοικτά σήμερα: 11:00 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Καταπληκτικα

Χώρος μαγικός με το που ερχεσαι στον χώρο νιώθεις την θετική του ενέργεια! Το ξύλο που επικρατεί... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 ημέρες
knkn2504
μέσω κινητής συσκευής
Εξαιρετικο

Εκπληκτικός χώρος πεντακάθαρος φοβερό μασάζ από τα έμπειρα χέρια των θεραπευτών !!!φευγουν οι πόνοι... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 ημέρες
fotinik2021

Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος!!!!! Μοναδικό προσωπικό και τέλειο μασάζ!!!!!!Το χαμόγελο όλων ήταν το πρώτο χαλαρωτικό πριν ξεκινήσει η ιεροτελεστία του μασάζ.... τα προϊόντα που χρησιμοποιούν υπέροχα με τέλεια μυρωδια

5  Ευχαριστούμε, C5957DCdimitrisk
Η κριτική έγινε: 9 Νοεμβρίου 2020

Πολυ ομορφος χωρος και παρα παλυ καθαρος! Ευγενικοί ολοι τους απο προσωπικο μεχρι υπεύθυνους.Ετοιμοι να σου λυσουν οποια απορία εχεις!

4  Ευχαριστούμε, 745stavrosm
Η κριτική έγινε: 3 Νοεμβρίου 2020

Το καλύτερο ινστιτούτο χαλάρωσης και ευεξίας με διαφορά
Ο χώρος πεντακάθαρος, αυστηρά μέτρα για τον covid, και το προσωπικό πολύ χαμογελαστό και εξειδικευμένο
Συγχαρητήρια που υπάρχουν τόσο όμορφοι χωροι και αξιόπιστοι στην Θεσσαλονίκη!!
Συνεχίστε έτσι

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2020
3  Ευχαριστούμε, Evelina_angn
Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2020

Είμαι φίλος του Physis από τον Αύγουστο ως τώρα, αφού οι υπηρεσίες που μου παρείχαν οι θεραπευτές (πρώτος ο Στέλιος και έπειτα επιμελημένα ο Θανάσης) μου πρόσφεραν θεραπεία σε χρόνιες παθογένειες στον αυχένα κυρίως αλλά και μια ανεκτίμητη αίσθηση ευεξίας και διαύγειας μετά από κάθε session. Ο Σταύρος κι ο Μιχάλης, ξεπερνούν τον ρόλο του ιδιοκτήτη και από την πρώτη στιγμή προσδίδουν οικειότητα και άνεση ως host, ενός εντυπωσιακού αισθητικά χώρου.
Οι τιμές είναι φθηνές και συχνά affordable ώστε να ζητήσω δίωρα session με προτιμότερα το Physis και πλέον το Deep Tissue.
Πάντως οι φίλοι μου πρόσεξαν την αλλαγή στο posture και κάποιοι που έκλεισαν ραντεβού, ήρθαν και δεύτερη φορά!
Τέλος, η καθαριότητα και η τήρηση των όρων υγιεινής είναι παραπάνω από εμφανής με θερμομέτρηση κατά την είσοδο...
Try asap!

4  Ευχαριστούμε, Y2473GS_
Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερός χώρος, ζεστός με φοβερή αισθητική και design. Έγινε θερμομετρηση κατά την είσοδό μου, τηρήθηκαν οι απαραίτητες αποστάσεις, ενώ ο Αλέξανδρος ο θεραπευτής μου ανέλαβε την χαλάρωση μου αρχικα με reflexology και εν συνεχεία με physis massage για μια ολοκληρωμένη συνεδρία. Είδα πράγματα που δεν έχω δει σε κανένα άλλο spa Ελλάδα με ασυναγωνιστες τιμές. Συγχαρητήρια σε όλους και εύχομαι τα καλύτερα. Το συστεινω ανεπιφύλακτα σε όλους!

3  Ευχαριστούμε, _A6215OJ