“Απλο κ ομορφο.”
Κριτική για: Φούλ του Μεζέ

Φούλ του Μεζέ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Το κατάστημα χρονολογείται από το 1994 όπου λειτούργησε ως εστιατόριο με τον τίτλο ¨Τραμ. Στην διαδρομή του έκανε πολλές επιτυχημένες γευστικές στάσεις μέχρι που να σταματήσει στον τελικό του προορισμό’ στο αμαξοστάσιο. Το πλήρωμα του όμως ξεκίνησε με αφετηρία τον Απρίλιο του 2008 ένα καινούργιο κατάστημα με μεγαλύτερη ταχύτητα και επιτυχία που διαφαίνεται να διαγράφεται σημαντική όπως διαπιστώνουν οι κάθε ηλικίας θαμώνες του. Κάπως έτσι γεννήθηκε ένα νέο μεζεδοπωλείο. Και το όνομα αυτού ¨ΦΟΥΛ ΤΟΥ ΜΕΖΕ¨.
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κλασικο ταβερνακι ,απλο...για τις τιμες του πολυ καλο κ τα φαγητα πολυ νοστιμα..μας αρεσαν πολυ οι πατατες με το γιαουρτι κ τα καλαμαρακι που φαγαμε..γρηγορο σερβις κ ευγενικο...εχουν εναν περιεργο στειλ οι σερβετοροι. Μηλανε περιεργα κ καποιες φορες μπορεις κ να παραξεγηθεις..την πρωτη φορα που πηγαμα με μια φιλη μου.η αληθεια ειναι πως ειπα..πως δ ειναι καλα ο σερβιτορος..την δευτερη φορα που πηγα με τον ανδρα μου παλι το ιδιο στιλ στην ομιλία..οποτε καταλαβαμε πως ειναι το στιλ του μαγαζιου ετσι..οκ οπως το παρει κανεις..αλλα στο σύνολο πολυ νορμαλ κ πολυ καλές τιμες.

Ευχαριστούμε, Natassa V

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το εστιατοριο Σαββατο απογευμα. Αριστη εξυπηρετηση, πολυ καλο φαγητο, καλο περιβάλλον, αλλα επικινδυνα γεματο μαγαζι. Τουλαχιστον διπλασιο αριθμο τραπεζιων απο τον επιτρεπομενο. Με σκουντηξαν τουλαχιστον εικοσι φορές για μιση ωρα που κατσαμε. Δεν αντεξαμε περισσοτερο . Πολυ φασαρια. Το κερδος δεν ειναι η ποσότητα.. ... Κριμα γιατι διαθετουν ολα τα στοιχεια για να ειναι το καλυτερο μαγαζι στην πολη

Ευχαριστούμε, eftihia89657
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλο φαγητό, μας έκανε περισσότερο εντύπωση το προσωπικό το οποίο ήταν τόσο φιλικό μαζι μας και μας έκανε συνέχεια πλάκες. Να συνεχίσουν ετσι τα παιδιά, μας έκαναν να νιώσουμε ωραια!

Ευχαριστούμε, Σασα Α
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικοί μεζέδες και η συμβολή του σερβιτόρου Μαρίνου στην ιδιαίτερη περιγραφή των μεζέδων απο την ιστορία,την περιοχή προέλευσης και φυσικά τον τρόπο μαγειρέματος, σε κάνει να θέλεις να δοκιμάσεις όλο τον κατάλογο.

Ευχαριστούμε, Giegie M
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο μέρος και πολύ γευστική και οικονομική κουζίνα ο γόνος ο τηγανίτος απλά τα έσπαγε !!!!!!!

Ευχαριστούμε, Tasos A

Φούλ του Μεζέ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Φούλ του Μεζέ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!