“Αισχρό.”
Κριτική για: ZeBRA espresso bistro & spirits

ZeBRA espresso bistro & spirits
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020

Αν θέλετε να το κάνετε οπαδικο στέκι για συγκεκριμένη ομάδα το μαγαζάκι σας, τουλάχιστον πείτε το, για να μην παίζουν ξύλο πελάτες μεταξύ τους.

Αισχρό αυτό που συμβαινει κάθε Σ/Κ και καθαρά ευθύνη του μαγαζιού που επιτρέπει σε παιδάκια κάφρους να κάνουν ότι θέλουν στο μαγαζί.

1  Ευχαριστούμε, GeorgePap1993

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τι να σχολιάσω! Από διακόσμηση ωραία αλλά δυστυχώς η εξυπηρέτηση από τους σέρβιτορους 0!ΘΕΩΡΩ OTI πρέπει να σταλούν σε σεμινάρια εξυπηρέτησης πελατών!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, 966xristinak
Ο/η Maria_Kampitaki, Ιδιοκτήτης του ZeBRA espresso bistro & spirits, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Μαρτίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ που πήρατε τον χρόνο να μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας λυπόμαστε που δεν είναι απόλυτα θετική. Θα ήταν ιδιαίτερα βοηθητικό να ξέραμε τι δεν έγινε σωστά από το προσωπικό μας για να μπορέσουμε να το διορθώσουμε. Την επόμενη φορά θα φροντίσουμε να σας παρέχουμε μια βελτιωμένη εμπειρία όπως σας αξίζει. Ευχαριστούμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μαγαζί, με ωραία διακόσμηση. Ευγενικό προσωπικό και γρήγορη εξυπηρέτηση. Γενικά, κάτι διαφορετικό στην περιοχή.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, gchrisovelidis
Ο/η Maria_Kampitaki, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του ZeBRA espresso bistro & spirits, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Φεβρουαρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ που πήρατε το χρόνο να αξιολογήσετε το κατάστημα μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2020

Το επισκέφτηκα πρόσφατα με φίλους.

Ωραία διακόσμηση και πολύ καλά cocktail.

Θα πήγαινα ξανά σίγουρα.

Πήγαμε με τη παρέα μου πριν λίγες μέρες και μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι.

Όλα τα θαλασσινά ήταν φρέσκα και πεντανόστιμα. Πολύ καλές τιμές και οι ιδιοκτήτες ήταν ευγενέστατοι.

Σίγουρα θα πάμε ξανά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Tilgreece
Ο/η Maria_Kampitaki, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του ZeBRA espresso bistro & spirits, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Φεβρουαρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ που πήρατε το χρόνο να αξιολογήσετε το κατάστημα μας και να μοιραστείτε μαζί μας τα θετικά σας σχόλια. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζί που έχει καθημερινά Dj και ωραίο καφέ. Κάθεσαι με την ησυχία σου για τον καφέ με ειδικό χώρο για καπνιστές εκτός του κυρίως μαγαζιού. Βάζω 4 αστέρια γιατί ενώ απαγορεύεται το αλκοόλ σε ανήλικα άτομα, ήρθαν και ήπιαν το ποτό χαλαροί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Pannid96
Ο/η Maria_Kampitaki, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του ZeBRA espresso bistro & spirits, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ που πήρατε το χρόνο να αξιολογήσετε το κατάστημα μας και να μοιραστείτε την εποικοδομητική κριτική σας μαζί μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!

ZeBRA espresso bistro & spirits: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

ZeBRA espresso bistro & spirits: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.