Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα αριστοκρατικό περιβάλλον που μετά την ανακαίνιση του δεν έχει χάσει τίποτα απ αυτή. Ένα περιβάλλον μοναδικό. Το σημείο του στο κέντρο της πόλης κοντά σε όλα. Το πρωινό του εξαιρετικό. Τα δωμάτια κ οι χώροι του πεντακάθαροι. Η πιο ωραία επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Maps720355
Ο/η Thaleia K, Public Relations Manager του The Excelsior, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε τη διαμονή σας στο The Excelsior, μέλος των Small Luxury Hotels of the Worlds και σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια για το προσωπικό μας και τις εγκαταστάσεις μας.

Καλό σας φθινόπωρο!

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2017

Ένα ιστορικό ξενοδοχείο , άριστα ανακατασκευασμένο για να υπηρετεί την πολυτέλεια του σημερα. Διακριτικό και αριστοκρατικό χωρίς νεοπλουτιστικες υπερβολές ταιριάζει στο αστικό προφίλ του επισκέπτη αλλα και του ξενοδοχείου. Άριστη σχέση ποιότητας - τιμής με ευγενικό και χαμογελαστό προσωπικό και φυσικά πεντακάθαρο. Στην καρδιά της πόλης χωρίς να ακούγονται καθόλου οι ήχοι της.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, vtsili76

Αγαπητέ/ή vtsili76,

Καλό σας φθινόπωρο!

Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν είχαμε δοκιμάσει το πρωινό τους μιας και έχουμε κάτσει για κυρίως γεύμα. Μας άρεσε και θα το ξαναδοκιμαζα επειδή πήραμε αλμυρά πιάτα αυτη τη φορά και όχι γλυκά. Ατμόσφαιρα, εξυπηρέτηση, τιμές, ποιότητα και ποσότητα πρωινού όλα εξαιρετικά !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, 191ioanniskoutsis
Ο/η Thaleia K, Public Relations Manager του The Excelsior, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ Ioannis K,

σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια σχετικά με το πρωινό μας!

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε τη διαμονή σας στο The Excelsior, μέλος των Small Luxury Hotels of the Worlds και σας ευχαριστούμε για το πολύτιμο feedback σας.

Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2017

Στα θετικά είναι η τοποθεσία του ξενοδοχείου (στο κέντρο της πόλης), η ευγένεια του προσωπικού, η καθαριότητα του δωματίου και το πλούσιο πρωινό. Στα αρνητικά είναι ο θόρυβος από τον δρόμο και το μικρό μέγεθος του δωματίου και μπάνιου.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, billakos2004

Αγαπητή billakos2004,

σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια σχετικά με την καθαριότητά μας, το ευγενικό προσωπικό μας και το πρωινό μας!

Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2017

'Οσες φορές πηγαίνουμε στη Θεσσαλονίκη με τον σύντροφό μου, επιλέγουμε πάντα το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Είναι σε κεντρικότατο σημείο της πόλης και βολεύει για την περιήγηση εντός πόλεως.
Πεντακάθαρα και καλαίσθητα δωμάτια, με εξυπηρετικότατο προσωπικό και πάντα ευδιάθετο.
Προσφέρει πλούσιο πρωινό. Εξίσου καλό και το φαγητό στο εστιατόριο.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Maria K
Ο/η Thaleia K, Public Relations Manager του The Excelsior, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουλίου 2017

Αγαπητή Maria K,

σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια σχετικά με το προσωπικό, το πρωινό και τη διακόσμησή μας!

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε τη διαμονή σας στο The Excelsior, μέλος των Small Luxury Hotels of the Worlds.