“Τέλειο παγωτό!!!!!!!!”
Κριτική για: Rolly Rolly

Rolly Rolly
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2021

Το πιο νόστιμο παγωτό που έχω φάει!!!! Πολύ καλή εξυπηρέτηση, το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!!! Πήγα πρόσφατα με φίλους και όλοι είχαμε να πούμε τα καλύτερα.. γρήγορη εξυπηρέτηση και πολύ ενδιαφέρον ο τρόπος ο οποίος παρασκευάστηκε μπροστά στα μάτια μας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, margaritaaQ3255XK

Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2020

Πήγα με άλλους δύο φίλους μου να πάρουμε για πρώτη φορά αυτό το παγωτό, παραγγείλαμε μπουενο με βανίλια και μετά μας το άλλαξε λέγοντας μας πως δεν έχει μπουενο και αν θέλουμε να βάλουμε κάποια άλλη σοκολάτα εν τέλει το αλλάξαμε στην συνέχεια όταν περάσαμε στο ταμείο εγώ είχα 50€ για να πληρώσω, πληρώνω και η κοπέλα που ήταν στο ταμείο μου είπε πως δεν έχει ρέστα αργότερα κάπως τα βόλεψε ώστε να μου δώσει ρέστα, όταν εφυγα από εκεί συνειδητοποίησα ότι δεν μου είχε κόψει απόδειξη και μου έκλεψε 10€.
Δεν το συνιστώ, το παγωτό ήταν σαν τσίχλα και τα κομματάκια σοκολάτα δεν είχαν κοπεί καλα έτσι ώστε όταν το τρώγαμε να μην μπορούμε να το μασήσουμε επειδή ήταν πολύ παγωμένα και σκληρά.
Και τέλος οταν τελείωνα το παγωτό μου βρήκα μέσα τρίχα.
Καλύτερα να το κλείσουν από το να κοροϊδεύουν όλο το κόσμο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, A2306CTirinaa
Η κριτική γράφτηκε 17 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα με 2 φίλους να παραγγείλουμε rolly (παγωτό) και ο υπάλληλος γύρισε και είπε ότι είναι μόνος και θα αργήσει πολυ να κάνει τη παραγγελία (πριν εντωμεταξύ να του πω τι θα ήθελα) και ουσιαστικά μας έδιωξε! Είχε 2 παρέες έξω να κάθονται χαχα. Απλά για γέλια. 0 γνώση για το τι σημαίνει εξυπηρέτηση πελατών και βασικά όσο δουλειά και να έχει κάποιος δεν διώχνει πελάτες. Ότι να ναι. Μην πατήσει κανεις.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, mariannataff
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμα τα rolly rolly! Πρώτη φορά δοκιμάσαμε κάτι τέτοιο σε παγωτό! Το προσωπικό άψογο! Πολύ κατατοπιστικό και με χιούμορ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, PennyDM
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2019

Μαύρο χάλι
Ο χυμος πανάκριβος και απαίσιος!
Χυμός πορτοκάλι πικρός νερόμυλος με δεν κουταλιές ζάχαρη..
Και χυμός μήλου πορτοκάλι καρότο λες και βγήκε από βόθρο...
Σε καμία περίπτωση ξανά !

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Denerismarianna

Rolly Rolly: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Rolly Rolly: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!