Tripadvisor
Αναζήτηση

“Design και pr”
Κριτική για: Μαμαλούκα

Μαμαλούκα

Ο χώρος είναι ωραία διακοσμημένος,το pr πολύ καλό, το φαγητό καλό αλλά υπερτιμημένο. Οι τιμές αντιστοιχούν σε "χρυσοσκουφατο" εστιατόριο αλλά το φαγητό και ο κατάλογος όχι! Η λίστα κρασιών αναμενόμενη, δεν ξέρουν να σερβίρουν κρασί, ήπιαμε λευκό ζεστό.. ζητήσαμε και μας έφεραν σαμπανιέρα. Ο κατάλογος έχει πάνω από 20 ορεκτικά και μόλις 5 κυρίως, τα πιάτα ημέρας είναι αλλά 5,οποτε έρχεται μια κάποια ισορροπία. Οι σερβιτόροι ευγενικοί. Κατά τα άλλα καθαρό και θορυβώδες εστιατόριο.

1  Ευχαριστούμε, kipa_pa

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Καλό σημείο εστιατορείου στα λαδάδικα , το φαγητό αυτό ακριβός που θέλει ο κόσμος δηλαδή εύκολες γεύσεις
Το σέρβις αρκετά καλό

Ευχαριστούμε, koukoulakis
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ξεκινω δινοντας συγχαρητηρια στους φιλους της επιχειρησης για τις διθυραμβικές κριτικες τους.Αναρωτιεμαι αν πηγαμε στο ιδιο καταστημα.Ο χωρος περιοριζετε απο τα μαλλον υπερβολικα τραπεζια.Σαββατο μεσημερι και γινοταν το αδιαχωρητο.Δεχομουν απο παντου σκουντηματα απο περαστικα ατομα.Τα πιατα ομορφα στημενα μα υποψιαζομαι πως οι πρωτες υλες δεν συναγωνιζονται στο ελαχιστο την ποιοτητα των ομορφων πιατων που χρησιμοποιουν.Και φυσικα οι τιμες πολυ τσιμπιμενες κατα την αποψη μου.Θα ηταν καλο να θυσιαστουν μερικα τραπεζια για την ανεση των πελατων σας.Και δωστε μια αυξηση στους σερβιτορους.Καντε τους χαρουμενους.Εγω δεν φταιω σε τιποτε.Σας επισκέφθηκα να περασω καλα.Σαν πελατης.....Ελπιζω την επομενη επισκεψη να αλλαξω αποψη.

1  Ευχαριστούμε, Compass802395

Το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο από τα ορεκτικά μέχρι και τα κυρίως.Ο χώρος πολύ ζεστός όντως.Το μόνο αρνητικό αλλά διόλου αμελητέο ήταν η κοπέλα στο πόστο του ταμείου που αρχικά δεν ήταν ευγενική κι εν τέλει δάγκωνε συνεχώς τα νύχια της προκαλώντας άκρως αντιαισθητική εικόνα.

1  Ευχαριστούμε, EvangeliaCh92
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Συνοπτικά θα πω πως ο χώρος είναι όμορφος, το προσωπικό απρόσωπο, το φαγητό αδιάφορο και οι τιμές τσιμπημένες. Την απόδειξη χρειάστηκε να τη ζητήσουμε καθως μας έφεραν το γνωστό χαρτί παραγγελίας! Δεν μπορώ να καταλάβω πως θελεις να το παιξεις κυριλέ μαγαζί και δεν φερνεις απόδειξη! Θα ξαναπήγαινα μόνο αν κανόνιζε παρέα, όχι από μόνη μου. Να σημειώσω πως πριν λίγο καιρό χρειάστηκε να ακυρώσω την κρατηση μου στο ίδιο μαγαζί και ο υπάλληλος του μαγαζιού μου την είπε που ακύρωσα! Δε μου έχει ξανασυμβεί ποτέ !!

Ευχαριστούμε, DimitroulaK

Μαμαλούκα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Μαμαλούκα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!