“Ένα από τα καλυτερα εστιατόρια στην Θεσσαλονίκη, που έχω παει”
Κριτική για: Έπαυλη Μαρόκκου

Έπαυλη Μαρόκκου
Η κριτική γράφτηκε 29 Μαρτίου 2021

Λοιπόν μου έκανε εντυπωση το προσωπικο, το φαγητό και το design. Βρίσκεται σε μια παρα πολυ ωραια τοποθεσία και το όνομα είναι πολυ ιδιαίτερο αλλά ταυτόχρονα και πολυ καλό

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, KonstantinosGalatsan

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2021

Ωραίος χωρος, ιδιαίτερα η πίσω αυλή. Απαράδεκτη, αγενής συμπεριφορά του προσωπικού. Είναι ο λόγος που δεν θέλω να ξαναπάω. Κρίμα..

2  Ευχαριστούμε, marvtz
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2020

Θα ξεκινήσω με τα θετικά! Πανέμορφος χώρος και ωραίο πρωινό, καφές κ.λ.π.
Το προσωπικό όμωςςς.....την πρώτη φορά που πήγαμε (δύο άτομα), αποφασίσαμε να κάτσουμε στην αυλή και που είχε μόνο δύο παρέες. Όλα τα υπόλοιπα τραπέζια ήταν άδεια. Πάμε να κάτσουμε και η κοπέλα δεν μας άφησε να κάτσουμε όπου θέλουμε, προσπαθούσε να μας πείσει να κάτσουμε μέσα (καλοκαίρι) (ενώ είχε τόσα άδεια τραπέζια), για να μην πιάσουμε 2 άτομα τραπέζι (ήθελε μεγαλύτερες παρέες). Στο τέλος μας πήγε να κάτσουμε με μία παρέα που δεν γνωρίζουμε στο ίδιο τραπέζι για να μην πιάσουμε άλλο. Απαράδεκτη συμπεριφορά! Και όχι δεν ήταν κρατημένα τα υπόλοιπα! Προφανώς και δεν κάτσαμε. Την δεύτερη φορά που επισκεφτήκαμε το μαγαζί για πρωινό περιμέναμε 25 λεπτά να ρθει ο σερβιτόρος, ο οποίος κοιτούσε μόνο τα μπροστινά τραπέζια και όχι όλο το χώρο.

3  Ευχαριστούμε, MaryMaravg
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεπτόμαστε συχνά είτε για καφέ, είτε για ποτό, ακόμη και για φαγητό.
Ωραίο περιβάλλον στις δύο αυλές. Γενικά προσφέρει ωραία προϊόντα σε αξιοσέβαστες τιμές.
Μόνο αρνητικό η ποσότητα που βάζουν στα ποτά ή το λάθος ποτήρι που την δείχνει ανύπαρκτη. Λόγω αυτού δεν τον βαθμολόγησα με 5.

Ευχαριστούμε, yiannisf_13
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2020

Ιδιαίτερο μαγαζί, ο κάτω εσωτερικός χώρος που επισκέφτηκα δεν μου άρεσε ιδιαίτερα, θεωρώ ότι χρειάζεται βελτίωση σε κάποια πράγματα ώστε να γίνει πιο ζεστός. Είναι καλύτερα στον εξωτερικό καλοκαιρινό χώρο. Το σέρβις άψογο με γνώσεις επάνω στον κατάλογο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2020
2  Ευχαριστούμε, sofia m

Έπαυλη Μαρόκκου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Έπαυλη Μαρόκκου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!