3 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Travelocity144 $
1.353
1.353
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Υποτίθεται κλείσαμε ένα 5αστερο ξενοδοχείο κ βρεθήκαμε σε ένα κάτω του μετρίου. Φθαρμένα έπιπλα, ελλιπής καθαριότητα, κακό φωτισμό. Με πολύ ευγενικό κ εξυπηρετικό προσωπικό. Κακής ποιότητας πρωινο. Βρωμικο μπαλκόνι χωρίς μια καρέκλα

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, kathy_pec

Βρέθηκα στη Θεσσαλονίκη για επαγγελματικό σκοπό και επέλεξα το Μet Hotel για την τριήμερη διαμονή μου. Το δωμάτιο ήταν εξαιρετικά καθαρό και πολύ καλά τακτοποιημένο, όπως και οι υπόλοιποι κοινόχρηστοι χώροι. Το προσωπικό ήταν ευγενικό και πρόθυμο να με εξυπηρετήσει σε κάθε απορία μου. Ιδιαίτερο γνώρισμα του ξενοδοχείου, η υψηλής αισθητικής διακόσμησή του.
Το προτείνω χωρίς καμία επιφύλαξη.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2021
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, andreaspQ1101UU

Αισθητική χώρου άριστη, σε ξεκουράζει η απλότητα μετά από μια μέρα στην πλούσια σε δραστηριότητες Θεσσαλονίκη. Αν και ταξίδευα μόνη δεν ένιωσα μοναξιά καθώς το προσωπικό ήταν διακριτικά δίπλα μου να με εξυπηρετήσει. Από τον manager μέχρι την υποδοχή .... πολλά ευχαριστώ! Το Met θα είναι επιλογή μου και σε άλλη περίπτωση επιστροφής μου στην Θεσσαλονίκη

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, pieria-olympus2021

Πραγματικά ένα διαμάντι μέσα στην πόλη. Το δωμάτιό μας άνετο και πεντακάθαρο όπως και οι υπόλοιποι χώροι του ξενοδοχείου. Το προσωπικό φιλικό και χαμογελαστό να μας εξυπηρετήσει άμεσα οποιαδήποτε στιγμή. Θα το επιλέξω ξανά την επόμενη φορά που θα βρεθώ στην συμπρωτεύουσα.

Ευχαριστούμε, mar1yo

Ζεστό περιβάλλον , υπέροχη παροχή υπηρεσιών , εξαιρετική κουζίνα. Το δωμάτιο μου ήταν πολύ καθαρό και ευρύχωρο . Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο κ Πανταζη για την τόσο άμεση εξυπηρετήση και όμορφη φιλοξενία . Θα χαρώ να το επισκευθω ξανά σύντομα

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, E6082FH_