2 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 24/06/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Priceline
Expedia.com155 $
eDreams175 $
1.353
1.353

Αισθητική χώρου άριστη, σε ξεκουράζει η απλότητα μετά από μια μέρα στην πλούσια σε δραστηριότητες Θεσσαλονίκη. Αν και ταξίδευα μόνη δεν ένιωσα μοναξιά καθώς το προσωπικό ήταν διακριτικά δίπλα μου να με εξυπηρετήσει. Από τον manager μέχρι την υποδοχή .... πολλά ευχαριστώ! Το Met θα είναι επιλογή μου και σε άλλη περίπτωση επιστροφής μου στην Θεσσαλονίκη

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, pieria-olympus2021

Πραγματικά ένα διαμάντι μέσα στην πόλη. Το δωμάτιό μας άνετο και πεντακάθαρο όπως και οι υπόλοιποι χώροι του ξενοδοχείου. Το προσωπικό φιλικό και χαμογελαστό να μας εξυπηρετήσει άμεσα οποιαδήποτε στιγμή. Θα το επιλέξω ξανά την επόμενη φορά που θα βρεθώ στην συμπρωτεύουσα.

Ευχαριστούμε, mar1yo

Ζεστό περιβάλλον , υπέροχη παροχή υπηρεσιών , εξαιρετική κουζίνα. Το δωμάτιο μου ήταν πολύ καθαρό και ευρύχωρο . Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο κ Πανταζη για την τόσο άμεση εξυπηρετήση και όμορφη φιλοξενία . Θα χαρώ να το επισκευθω ξανά σύντομα

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, E6082FH_
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ότι και να πούμε είναι λίγο... μείναμε με την γυναίκα μου δυο βραδια στο ξενοδοχείο και από την στιγμή που μπήκαμε στην υποδοχή όλα ήταν εξαιρετικά. Στην υποδοχή ευγενέστατοι χαμογελαστοί μας εξήγησαν δυο τρία πράγματα και μας συνόδευσαν μέχρι το δωμάτιο. Το δωμάτιο καθαρό μεγάλο άνετο. Στο εστιατόριο η εμπειρία μοναδική ο κύριος Δημητρης αφού μας συστήθηκε ως f&b manager φρόντισε με τις γνώσεις του να μας προτείνει και ένα κρασι να πιούμε το οποίο θα συνδυαζόταν τέλεια με το φαγητό που είχαμε. Το καλύτερο γεύμα που είχαμε ποτε. Ο Σωτήρης και η Ελένη δυο παιδιά απίστευτα ήταν όλη την ώρα εκεί να μας εξυπηρετήσουν ήταν πάντα ευγενικοι και χαμογελαστοι. Τέλος ένα ευχαριστώ να πούμε και στον κύριο Αθανάσιο Πανταζη τον διευθυντή που μας υποδέχτηκε και φρόντισε να περάσουμε υπέροχα. Αδιαμφισβήτητα το καλύτερο ξενοδοχείο στην Θεσσαλονίκη με το καλύτερο προσωπικό

Ευχαριστούμε, DimitrisPapadimi

Αδιαμφισβήτητα το καλύτερο ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης!
Απίστευτη εξυπηρέτηση, πεντακάθαρα δωμάτια, υπέροχο φαγητό, ευγενικό προσωπικό και φυσικά μοναδικό design!
Μείναμε δύο βράδια με την παρέα μου και ήταν πραγματικά μοναδική εμπειρία!
Νο1 επιλογή για τις επισκέψεις μας στην πόλη!

Ευχαριστούμε, F4251MD_