Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 17/06/21
Hotels.com157 $
Travelocity157 $
1.353
1.353

Αδιαμφισβήτητα το καλύτερο ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης!
Απίστευτη εξυπηρέτηση, πεντακάθαρα δωμάτια, υπέροχο φαγητό, ευγενικό προσωπικό και φυσικά μοναδικό design!
Μείναμε δύο βράδια με την παρέα μου και ήταν πραγματικά μοναδική εμπειρία!
Νο1 επιλογή για τις επισκέψεις μας στην πόλη!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, F4251MD_

Άψογη εξυπηρέτηση, φιλικό προσωπικό, άνετοι, καθαροί και συγχρονα διακοσμημένοι χώροι. Δεν έχω να πω κάτι αρνητικό για την διαμονή μας, σίγουρα θα είναι η πρώτη επιλογή για τις επισκέψεις μας στην Θεσσαλονίκη!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, EleniChrisa
Η κριτική έγινε: 9 Μαρτίου 2021

Πολύ καλό ξενοδοχείο. Αρχικά θέλω να δώσω ένα μεγάλο ευχαριστώ και ένα μεγάλο μπράβο σε όλο το προσωπικό είναι όλοι τους πολύ ευγενική και πρόθυμη να βοηθήσουν.
Στην άφιξη μας εξυπηρέτησε η ντινα μια πολύ ευγενική κοπέλα την ευχαριστώ για όλα όσα έκανε γαι εμάς.
Επίσης ένα ευχαριστώ και στην άλλη κοπέλα την πρωινή που μου ετοίμασε μια βεβαίωση να μην έχω θέμα εάν κυκλοφόρησω λόγω covid.
Το δωμάτιο ήταν όμορφο και μοντέρνο.
Το ξενοδοχείο κρατάει όλα όσα πρέπει για το cοvid
Το εστιατόριο είναι μοντέρνο και άνετο. Στο πρωινό υπάρχουν πολλα και φρέσκα πράγματα. Εκεί σε σερβίρει ένας πολύ ευγενικός κύριος.
Υπάρχει και ένας σερβιτόρος ψηλός που μας έφερνε καφέδες και ότι άλλο του ζητήσαμε
Ήταν γρήγορος και πολύ ευγενικός.
Η καμαριέρες ήταν 2 πολλοί καλές κυρίες και πολλοί εξυπηρετικές.
Το φαγητό ηταν πολύ καλό και νόστιμο.

Τέλος, θέλω να δώσω ένα ξεχωριστό ευχαριστώ στον διευθυντή του ξενοδοχείου στον fb manager και στον άλλον προϊσταμένο ( Συγνώμη αλλά δεν θυμάμαι τα ονόματα), που πιστεύω αυτοί η 3 μπορούν να ανεβάσουν ακόμα περισσότερο αυτό το ξενοδοχείο αλλά μαζί και όλοι όσοι δουλεύουν εκεί με αυτές της συνθήκες που ζούμε.

Σας ευχαριστώ πολύ όλους
Σας εύχομαι όλα τα καλύτερα
Και εύχομαι να τα πούμε πάλι από κοντά

Δωμάτιο 218
Μάριος

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, mariostryfonis
Ο/η Athanasios Pantazis, Other του The Met Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Απριλίου 2021

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Ευχαριστούμε για τα υπέροχα σχόλιά σας, είναι το καλύτερο κίνητρο για να συνεχίσει τη μεγάλη προσπάθεια που καταβάλει η ομάδα μας.

Περιμένουμε σύντομα να σας υποδεχθούμε ξανά,

Η κριτική έγινε: 3 Φεβρουαρίου 2021

Στην εποχή COVID-19 το ξενοδοχείο έδωσε πολύ βρώμικο δωμάτιο στην παραμονή μας για 2 μέρες.
Ο κλιματισμός δενη έκλεινε με τίποτα.
Πολύ ακριβές τιμές για γεύμα-δείπνο.
Καθαριότητα WC ανύπαρκτη!!!
Το προσωπικό ευγενέστατο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Βρώμικο δωμάτιο
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, H8405MA_

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Ευχαριστούμε που βρήκατε το χρόνο να αφήσετε το σχόλιό σας και συμβάλετε στη διαρκή προσπάθεια βελτίωσης των υπηρεσιών μας και ελπίζω να μου δώσετε την ευκαιρία να κουβεντιάσουμε την αναφορά σας σχετικά με το δωμάτιο και το wc. θα χαρώ ιδιαίτερα να επικοινωνήσετε μαζί μου όποτε μπορείτε ή στην επόμενή σας επίσκεψη στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ωραίο ξενοδοχείο σε λάθος περιοχή. Καθαρά δωμάτια αλλά μυρίζει έντονα από το λιμάνι δίπλα... Επιπλέον στον τελευταίο όροφο έχει πισίνα μπαρ κτλ το δωμάτιο άνετο αν και λίγο ακριβό για αυτά που προσφερει... Υπάρχει λεωφορείο που σε πηγαίνει κέντρο και εξυπηρετεί αρκετά

Ευχαριστούμε, RLDou

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας, τα οποία και λαμβάνουμε σοβαρά υπ'όψη.
Θα χαρώ να έχουμε την ευκαιρία να κουβεντιάσουμε σχετικά στην επόμενη επίσκεψη σας.