Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 12/08/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Priceline
getaroom.com187 $
1.357
1.357
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020

Η διαμονή μας στο ξενοδοχείο είχε ξεκάθαρα θετικό πρόσημο. Μικρό αδύναμο σημείο ότι η καθαριότητα θα μπορούσε να ήταν λίγο καλύτερη αλλά όλα τα υπόλοιπα ήταν εξαιρετικά. Φιλικό προσωπικό και εξυπηρετικό

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, marioss133
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2020

Υπεροχο ξενοδοχειο,με αψογη διακοσμηση ! Παρα πολυ καθαρο !Η εξυπηρετηση ηταν αψογη και το προσωπικο ευγενικο και προθυμο να σε βοηθησει σε ολα!!Κανατε την διαμονη μασ υπεροχη !! Θα σας ξαναπροτιμησουμε σιγουρα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, aggelosv172
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενέστατο προσωπικό. Το δωμάτιο υπέροχο, αν και έλειπαν κάποια στοιχειώδη όπως κάπου να κρεμάσεις την πετσέτα στο μπανιο!! Το πρωινό θα μπορούσε να είναι λίγο πιο πλούσιο. Σε γενικές γραμμές όμορφο ξενοδοχείο. Από την πόλη με το αμάξι περίπου πέντε λεπτά.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, nikolakio
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2020

Το Ξενοδοχείο MET είναι το καλύτερο της Θεσσαλονίκης. Η εξυπηρέτηση είναι εξαιρετική και οι υπάλληλοι πάντα πρόθυμοι να μας βοηθήσουν. Επίσης ένα tip: εάν κλείσεις από το site έχεις πολλές επιπλέον παροχές όπως π.χ. δωρεάν πάρκινγκ. Επίσης πεντακάθαρο. Καθαρίζεται 1-2 φορές την ημέρα. Οι υπάλλοιλοι στη reception είναι πάρα πολύ καλοί και κάνουν τα αδύνατα δυνατά για να ικανοποιήσουν τις προσδοκίες και τις απαιτήσεις μας.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να κλείσουν από το site του ξενοδοχείου.
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
1  Ευχαριστούμε, charalamposb2020
Ο/η KARL CHEHAB, Γενικός Διευθυντής του The Met Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Μαρτίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε να αναρτήσετε την κριτική σας.

Χαιρόμαστε πραγματικά για τα θετικά σχόλιά σας και που απολαύσατε τις υπηρεσίες μας και την εξυπηρέτηση από το προσωπικό μας.

Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε σύντομα ξανά.

Karl A. Chehab

Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο ξενοδοχείο, πεντακάθαρο, με πολύ ωραιο πρωινό, πολύ εξυπηρετικό κ ευγενικό προσωπικό, με ομορφη διακοσμηση ολων των χωρων και ευρυχωρα δωμάτια, με 24ωρο room service. Σε επόμενη επισκεψή μας στη Θεσσαλονίκη, σιγουρα θα επιλεξουμε το ίδιο καταλυμμα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, cleo g
Ο/η KARL CHEHAB, Γενικός Διευθυντής του The Met Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Μαρτίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε σύντομα ξανά.

Karl A. Chehab