“Ξετρελλάθηκα!!!”
Κριτική για: La Waffle

La Waffle
Περιγραφή: Αυθεντικές Βάφλες Λιέγης, οι μοναδικές στη Θεσσαλονίκη με φρεσκοφτιαγμένη ζύμη, δουλεμένη στο χέρι με το μεσαιωνικό μυστικό συστατικό, τη βελγική Pearl Sugar! Καραμελωμένες,Τραγανές, Αφράτες! Μαζί με λιωμένες Βελγικές Σοκολάτες ή ασύγκριτες σπιτικές κρέμες, και ποικιλία επικαλύψεων για να τις απολαύσετε!
Η κριτική γράφτηκε 11 Απριλίου 2021

Αυτές οι καραμελωμένες βάφλες με ζύμη μαγιάς ήταν ακριβώς σαν κι αυτές που έτρωγα στις Βρυξέλλες, όταν ταξιδεύαμε... Ξετρελλάθηκα! Ένα μεγάλο μπράβο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, georgiapW8374FF

Η κριτική γράφτηκε 8 Απριλίου 2021

Απορώ όλοι εσείς που το θεοποιείτε τι παίζει με το πεπτικό σας σύστημα. Πήρα μια βάφλα (2 τεμάχια) κόστος 7,16€
και εγώ και η κοπέλα μου δεν μπορέσαμε να κοιμηθούμε ολόκληρο το βράδυ εξαιτίας του στομαχόπονου!!
3 μπουκιές και μας διέλυσε το στομάχι! Ότι χειρότερο έχω φάει από efood!! Μακριά!! Τρέξτε να σωθείτε!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, C9629IE_
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2021

Πανδαισία γεύσεων. Ο,τι έχουμε δοκιμάσει είναι νοστιμότατο. Φανταστική κρέμα ζαχαροπλαστικής, απλό και γευστικοτατο προφιτερόλ, αλμυρή καραμέλα όνειρο για τους πιο φευγατους ουρανίσκους. Συγχαρητηρια

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, LightPacker61348
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2021

Πρώτη φορά δοκίμασα , μια μετά μετά που είχα γυρίσει από το Βέλγιο .... δεν το πίστευα ...νόμιζα ότι ήμουν ακόμη εκει ....εκπληκτική πιστότητα , ποιότητα και εξυπηρέτηση σουπερ από τον έξτρα φιλικό ιδιόκτητη ....

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, kiki t
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Σχετικά καινούργιο μαγαζί. Αποφάσισα με την παρέα μου να το επισκεφτούμε ένα βράδυ για να πάρουμε take away. Εκ τούτου μαγευτήκαμε και τουλάχιστον 3 φορές την εβδομάδα είτε τηλεφωνικώς είτε από κοντά το τιμάμε. Εξαιρετικής ποιότητας βάφλα με ιδιαίτερες γεύσεις που δεν βρίσκεις σε άλλα μαγαζιά. Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, stelios_2407

La Waffle: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

La Waffle: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!