Ανοικτά σήμερα: 12:00 π.μ. - 11:59 μ.μ.
Αποθήκευση
Γρήγορη και ασφαλής μεταφορά

Πολύ ευγενικοί και οι δύο οδηγοί οι οποίοι μας εξυπηρέτησαν. Καινούργια καθαρά βανάκια και πολύ... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2018
ioannap991
Λευκωσία, Κύπρος
μέσω κινητής συσκευής
Θα τους ξανά προτιμήσω

Καθαρό όχημα, ευγενικό προσωπικό η τιμή η καλύτερη νομίζω παντού όπως επίσης και η ανταπόκριση σε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2018
kostasz265
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ευγενικοί και οι δύο οδηγοί οι οποίοι μας εξυπηρέτησαν. Καινούργια καθαρά βανάκια και πολύ λογικές τιμές!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, ioannap991
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό όχημα, ευγενικό προσωπικό η τιμή η καλύτερη νομίζω παντού όπως επίσης και η ανταπόκριση σε όλα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, kostasz265