“Άψογο”
Κριτική για: Εβορα Eatery

Εβορα Eatery
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μαγαζί,σε καλή τοποθεσία.
Ωραίο μενού, καλές τιμές, ούτε φτηνό ούτε ακριβό.
Πολύ καλή εξυπηρέτηση, ευγενικό προσωπικό.
Το γλυκό ήταν το καλύτερο κλείσιμο.

1  Ευχαριστούμε, nikodimosva

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2020

Υπέροχο εστιατόριο με καλομαγειρεμενα φαγητά και απίθανη λίστα κρασιών. Το περιβάλλον είναι ευχάριστο με ωραία διακόσμηση και χαμογελαστό προσωπικό. Θα ξανάρθουμε σίγουρα

Ευχαριστούμε, 77michalis_L
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2020

Δεύτερη φορά , ακόμη για φορά το κρέας στα καλύτερα του. Πραγματικά έχει ανέβει level σε όλα τα επίπεδα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, 349giorgost
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουνίου 2020

Λοιπον,πηγαμε στο συγκεκριμενο εστιατοριο μετα απο παροτρυνση ενος φιλου που ειχε παει και μας ειχε φυγει με πολυ καλες εντυπωσεις.Γενικα πηγαινουμε συχνα σε ταβερνες οποτε μπορω να πω μετα βεβαιοτητας οτι ηταν απο τις πλεον αποτυχημενες επιλογες.Καταρχας,η μπυρα ηταν σχεδον ζεστη,η πρασινη σαλατα εντελως αδιαφορη οπως και οι κασεροκροκετες,τζατζικι και τυροκαυτερη χαλια και οι τηγανιτες πατατες ΔΕΝ ΤΡΩΓΟΤΑΝΕ!Οι τηγανιτες πατατες ΔΕΝ ΤΡΩΓΟΤΑΝΕ!!!Πηραμε ενα black angus και ενα t bone και ηταν και τα δυο αισχος.Σαν να ετρωγες μια απλη μπριζολα.Ακομα τα κλαιμε τα λεφτα μας.Το κερασακι στη τουρτα ηταν οταν ζητησαμε τον λογαριασμο και μας εφεραν το δελτιο παραγγελιας και αποδειξη μας εφεραν αφου τη ζητησαμε εμεις αφοτου μας εφεραν τα ρεστα.Φυσικα η ωρα εκδοσης της αποδειξης ηταν την ωρα που τη ζητησαμε.Υ.Γ στο διπλανο τραπεζι βρηκανε μια καμπια μεσα στη σαλατα...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
6  Ευχαριστούμε, THODORIAGEORGIA
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή ποιότητα κρεάτων μου ,οι μερίδες ικανοποιητικές, ευγενικό servis, και με καλή διάθεση, ωραίος χώρος κανονικές τιμές, πολύ καλή προ σπάθεια

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Petros P

Εβορα Eatery: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Εβορα Eatery: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!