Tripadvisor
Θεσσαλονίκη
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 3 Νοεμβρίου 2019

Εξαιρετικό ξενοδοχείο,value for money.Το δωμάτιο άνετο και καθαρό,το πρωινό πολύ καλό και το προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο!Πολύ βολική τοποθεσία. Το σημαντικό ήταν ότι παρολο που είναι τριγύρω μαγαζιά,μπαρ κλπ. έχει πολύ ξαλή ηχομόνωση και κοιμηθήκαμε τέλεια στο υπεράνετο κρεβάτι!Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Ma V
Ο/η BaharBoutiqueHotel, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Bahar boutique hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Νοεμβρίου 2019

Αγαπητέ Ma V,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά που επιλέξατε το ξενοδοχείο Bahar Boutique για την διαμονή σας στην Θεσσαλονίκη.
Είμαστε ιδιαιτέρως χαρούμενοι που καταφέραμε να κάνουμε την παραμονή σας μαζί μας μια όμορφη εμπειρία, την οποία και απολαύσατε. Σας ευχαριστούμε πολύ για αυτό, καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να βαθμολογήσετε το ξενοδοχείο και τις υπηρεσίες μας και να γράψετε τα σημαντικά για εμάς σχόλια σας.
Θα χαρούμε αν έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχθούμε εκ νέου στο ξενοδοχείο μας, για να κάνουμε το καλύτερο δυνατό για εσάς.
Με εκτίμηση
Η ομάδα του ξενοδοχείου Bahar Boutique

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται στο κέντρο της πόλης, δίπλα από το λιμάνι και τα λαδάδικα.
Μικρό αλλά με όλες τις ανέσεις. Εξαιρετικά καθαρό με φιλικό και ευγενικό προσωπικό.
Αξίζει η επίσκεψη τόσο για την τοποθεσία όσο και τις υπηρεσίες που προσφέρει.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, polyvios_eleftheriou
Ο/η BaharBoutiqueHotel, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Bahar boutique hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ κ. Ελευθερίου,

Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το Ξενοδοχείο Bahar Boutique για την διαμονή σας στην Θεσσαλονίκη!
Επιπλέον, σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να μας δώσετε την σημαντική για εμάς κριτική σας και τα τόσο θετικά σας σχόλια. Αποτελούν για εμάς το βασικότερο κίνητρο, για να διατηρήσουμε σε υψηλό επίπεδο την καθημερινή μας λειτουργία και τις υπηρεσίες μας.
Θα είμασταν ιδιαιτέρως χαρούμενοι αν σας υποδεχθούμε εκ νέου στο ξενοδοχείο μας, στο εγγύς μέλλον!
Σας ευχαριστούμε πολύ!

Με εκτίμηση
Η ομάδα του ξενοδοχείου Bahar Boutique

Η κριτική έγινε: 23 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πώς γίνεται να είναι όλα οπως πρέπει αλλα να μη νιωθω απόλυτα ικανοποιημένος, χωρίς γενικα να είμαι δύσκολος άνθρωπος; ευγενεστατο προσωπικό, εκπληκτικο πρωινό, ιδανικη περιοχή (διπλα στα Λαδάδικα), καθαρό δωμάτιο. Κι όμως: μικρό δωμάτιο, δυσκολη περιοχή για parking, σχετικά ακριβή τιμή για τις παροχές του. Γενικά, ενα εξασθενημένο μπαχαρι...

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, priamost
Ο/η BaharBoutiqueHotel, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Bahar boutique hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαΐου 2019

Αγαπητέ priamost,

θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που μοιραστήκατε την εμπειρία της διαμονής σας! Μας λυπεί ότι δεν καταφέραμε να φύγετε από το ξενοδοχείο μας έχοντας μείνει απόλυτα ευχαριστημένος, μιας και αυτός είναι ο στόχος μας... Όσον αφορά την αναφορά σας στο parking καταλάβαινετε ότι είναι μια παλιά περιοχή στη θεσσαλονικη και το πάρκινγκ στο κέντρο της πόλης είναι πάντα μια δύσκολη υπόθεση γι’αυτο άλλωστε συνεργαζόμαστε με πάρκινγκ της περιοχής για τη διευκόλυνση των πελατων μας. Ευχόμαστε να σας υποδεχτούμε ξανά και να σας αφήσούμε τις καλύτερες εντυπώσεις.

Η ομάδα του Bahar Boutique Hotel

Η κριτική έγινε: 23 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο design, άψογη εξυπηρέτηση, πεντακάθαρο το ξενοδοχείο συνολικά και εκτός δωματίου, και ύστερα από μια βόλτα στην όμορφη Θεσσαλονίκη η άνεση στα υπέροχα κρεβάτια που διαθέτουν και η ξεκούραση που σου προσφέρουν είναι απερίγραπτη ,η θέα από το μπαλκόνι απλά μαγική.. προσωπικά συνιστώ να το επισκεφτείτε !

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Nicole_Simeon
Ο/η BaharBoutiqueHotel, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Bahar boutique hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Μαρτίου 2019

Αγαπητή επισκέπτρια,

Είμαστε απόλυτα ικανοποιημένοι που μείνατε τόσο ευχαριστημένη από το Bahar Boutique και σας ευχαριστούμε θερμά που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο trip advisor! Aξιολογήσεις σαν και την δικιά σας είναι η ανταμοιβή μας για την προσπάθεια που κάνουμε στο να προσφέρουμε μια μοναδική εμπειρία διαμονής στο ξενοδοχείο μας.Θα είναι τιμή μας να σας υποδεχτούμε ξανά!

Η ομάδα του Bahar boutique Hotel

Η κριτική έγινε: 10 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκα και το ξενοδοχειο κ το καφε-μπατ Sebil!!Για το ξενοδοχειο δεν εχω λογο!!Καθαρο με υπεροχη διακοσμηση κ αψογο προσωπικο!!Τα ποτα κ ο καφες στο sebil επισης υπεροχα με τα ιδιαιτερα σερβιτσια που σε παραπεμπουν σε μια αλλη εποχη!!Σιγουρα θα το επισκεφτω ξανα!!! :)

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, fanmaria
Ο/η BaharBoutiqueHotel, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Bahar boutique hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Μαρτίου 2019

Αγαπητή επισκέπτρια,

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα για την άριστη αξιολόγηση σας και σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο στο να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Trip advisor! Μας τιμάει και μας αφήνει απόλυτα ικανοποιημένους το γεγονός ότι μείνατε ευχαριστημένη και από το Bahar Boutique Hotel και απο το Sebil. Στόχος μας είναι να προσφέρουμε μια μοναδική εμπειρία σε όλους μας τους επισκέπτες. Θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε ξανά, σύντομα !

Η ομάδα του Bahar Boutique Hotel