“"Αδιάφορο"”
Κριτική για: Gellissimo Biscoto

Gellissimo Biscoto
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θεωρώ ότι είναι ένα μαγαζί που θέλει δουλειά! Το σέρβις πολύ αργό! Μόνο το παλικάρι πιο δούλευε εκείνη την ημέρα προσπαθούσε να εξυπηρετησει όσο καλύτερα μπορεί τους πελάτες! Η κοπέλα που δουλευε μαζί του ήταν πολύ κακή στο σερβις! Και άργησαν να φέρουν κατάλογο και να μας πάρουν παραγγελία και να την φέρουν!
Το μαγαζί είναι συμπαθητικό σε διακόσμηση! Όχι κάτι τρελό όμως σαν χώρος!
Γευστικά τα pancakes με την σοκολάτα και το φυστικοβουτηρο ήταν μετρια! Δεν θα έλεγα ότι μου άρεσαν ιδιαίτερα! Η κρέπα με γέμιση cheesecake αδιάφορη! Δεν ήταν κάτι το ουαου! Έχω φάει και καλύτερες με αντίστοιχη γέμιση!
Ίσως να του έδινα μια ακόμα ευκαιρία με δυσκολία όμως!

1  Ευχαριστούμε, Loukas K

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος, μεγάλη ποικιλία στο φαγητό και γεμάτο κόσμο. Ο καφές ήταν καλός το φαγητό πολύ νόστιμο. Αλλά είχε πολύ αργή εξυπηρέτηση. Καλό και ευγενικό το προσωπικό Αλλά ακόμα και σε στιγμές που ήταν πιο άδειο το μαγαζί από πελατεία, υπήρχε μια αναμονή τουλ μισής ώρας. Κατά τα άλλα όλα ήταν πολύ καλά. Και σίγουρα θα το ξανά επισκεφτώ.

1  Ευχαριστούμε, nikos a
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας χώρος με βιομηχανική διακόσμηση και φιλικό προσωπικό. Πήγαμε για τα φημισμένα pancakes αλλά δυστυχώς απογοητευτήκαμε. Οι προτάσεις που υπήρχαν στον κατάλογο ήταν ικανοποιητικές όταν ήρθαν αλλά τα pancakes στα οποία επιλέξαμε εμείς τα υλικά ήταν σχεδόν άδεια. Πραλίνα μόνο πάνω και όχι ενδιάμεσα, 4 μετρημένα κομμάτια φρούτου και ελάχιστο μπισκότο τριμμένο από πάνω. Επίσης δεν είχαν πολλά από αυτά που ζητούσαμε ενώ υπήρχαν στον κατάλογο. Με λίγη παραπάνω προσοχή θα μπορούσε να γίνει ένα πολύ καλό μαγαζί.

1  Ευχαριστούμε, Lauren-Ann01
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζί, με πολυ νόστιμα γλυκα, παγωτά που τα κάνουν οι ίδιοι τους και pancakes. Για το προσωπικό δεν εχω λόγια ειναι άψογο, γελαστό, φιλικό, πολλοί καλοί στην δουλεια τους και πρόθυμοι να καλύψουν όλες τις ανάγκες μας. Μπραβο στα παιδιά που δουλεύουν εκει! Εγω θα ξανά πήγαινα και αξίζει να πάει κάποιος.

Ευχαριστούμε, Σασα Α
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2018

Πολύ νόστιμα πιάτα και μεγάλες μερίδες. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό. Σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανά.

Ευχαριστούμε, Eleni L

Gellissimo Biscoto: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Gellissimo Biscoto: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;