Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2020

Το ξενοδοχείο είναι πεντακάθαρο...οι καμαριέρες και οι δυο παρα πολύ εξυπηρετικές κάθε μερα μας αλλαζαν σεντόνια . όλο το προσωπικό ..ζωή- κωνσταντίνος - κώστας - αλεξάνδρα - Κατερίνα απλά εξαίρετοι!!!!!ευγενικοί ΠΡΟΘΥΜΟΙ..
ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ολα τα δωμάτια εχουν κλιματισμό και είναι σχεδόν αθόρυβα
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, soutsousmoutsous
Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με τον σύζυγο μου τρεις ημέρες για τα γενεθλια μου! Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Η τιμή του δωματίου καλή και μάλιστα μας έκαναν και αναβάθμιση δωματίου. Το δωμάτιο ήταν μεγάλο,καθαρό και με μοντέρνα διακόσμηση! Μεγάλο μείον θα έλεγα ότι ήταν το πρωινό...μας το έφερναν σε δισκο στο δωμάτιο,δεν είχε ποικιλία και ούτε ποιοτικώς ήταν καλό. Επίσης το Ίντερνετ δεν είχε καθόλου σήμα και καθόλη την διάρκεια της διαμονής μας χρησιμοποιούσαμε τα ΜΒ του κινητού μας

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, ps_christina
Η κριτική έγινε: 12 Μαρτίου 2020

Πολύ καλό ξενοδοχείο. Καθαρό, ήσυχο αν και είναι στο κέντρο. Το προσωπικό ήταν άψογο. Τα δωμάτια όμορφα, μεγάλα και με μαλακό στρώμα. Και αρκετά οικονομικό. Το πρωινό είναι λιτό αλλά βέβαια νόστιμο. Το προτείνω!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, DKP1975
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2020

Μείναμε από Τσικνοπέμπτη μέχρι Κυριακή.
Πολύ καλό σημείο , κοντά σε όλα!
Το δωμάτιο μας στον τέταρτο όροφο εξαιρετικά καθαρό άνετο δωμάτιο με λιτή και κομψή διακόσμηση!
Το προσωπικό κάνει τα πάντα για να σε κάνει να νοιώθεις καλά!
Ένα μεγάλο μπράβο και ευχαριστώ σε όλο το προσωπικό!
Ελπίζω να ξανάρθουμε σύντομα και θα το συστήσουμε και σε φίλους μας!

Δημήτρης Ριάνα

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, K9369AW_
Η κριτική έγινε: 27 Ιανουαρίου 2020

Αρχικά να πω οτι, επειδή δεν είμαι του βιομηχανικού design, με απέχθεια σε οτιδήποτε γκρι, είχα πάει προκατειλημμένη ως προς το πόσο θα μου αρέσει. Και έπεσα έξω! Το ξενοδοχείο είναι υπέροχο σε όλα του!
1. Βρίσκεται στο κέντρο και έτσι δε χρειαστήκαμε καθόλου μεταφορικό μέσο.
2. Είναι πεντακάθαρο.
3. Το γωνιακό μας δωμάτιο ήταν φωτεινό, ψηλοτάβανο, μεγάλο, άνετο και το μπάνιο είχε τη μεγαλύτερη ντουζιέρα που έχω δει.
4. Το προσωπικό το λάτρεψα! Οι κοπέλες στην υποδοχή μου έδωσαν βραστήρα και φακελάκια τσαγιού χωρίς χρέωση, με κέρασαν από τα γλυκάκια που είχαν και με έκαναν να νιώσω πολύ ευπρόσδεκτη και ..σαν να γνωριζόμασταν από παλιά! Φιλικές και ευγενικές στο max. Το καλύτερο προσωπικό υποδοχής που έχω συναντήσει.
5. Ικανοποιητικό πρωινό. Το μοναδικό αρνητικό είναι ο μικρός χώρος για το πρωινό.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020