“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ”
Κριτική για: Πετρίδης Grill Stories

Πετρίδης Grill Stories
Περιγραφή: Από το 1999 η οικογένεια Πετρίδης Grill Stories, σας προσφέρει καθημερινά με μεράκι και αγάπη ότι καλύτερο και ποιοτικότερο στο χώρο του φαγητού! Με βασική μας αρχή το σεβασμό στο καταναλωτή, επιλέγουμε καθημερινά τα καλύτερα και ποιοτικότερα κρέατα, διαλέγουμε ολόφρεσκα λαχανικά και όλα αυτά σας τα παρέχουμε σε λογικές τιμές και άριστη εξυπηρέτηση. Το καλοκαίρι του 2017 κάναμε μια μεγάλη αλλαγή στην εικόνα μας, διατηρήσαμε όμως τις παραδοσιακές αυθεντικές γεύσεις που όλοι έχετε αγαπήσει και προσθέσαμε και νέες γαστρονομικές προτάσεις, πιάτα ημέρας, έτσι ώστε όλοι να απολαμβάνετε τις υπεροχές γεύσεις του Πετρίδης Grill Stories. Πάρε και εσύ την παρέα σου και έλα να απόλαυσης τις υπέροχες γεύσεις μας σε έναν υπέροχο ανανεωμένο χώρο. Η οικογένεια Πετρίδη και το προσωπικό του καταστήματος σας ευχαριστεί για την εμπιστοσύνη σας όλα αυτά τα χρόνια και θα σας την ανταποδίδει καθημερινά.
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απο τους καλύτερους γύρους στην Άνω Τούμπα με εξαιρετικό service σε ένα όμορφο περιβάλλον. Αξίζει να το δοκιμασετε

Ευχαριστούμε, evianes
Ο/η Σωκρατης Τζουνι... Π, Ιδιοκτήτης του Πετρίδης Grill Stories, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Μαρτίου 2018

Εκ μέρους της διεύθυνσης Ευχαριστούμε πολύ για την προτίμησή σας και για τα καλά σας λόγια.

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

παρηγγειλα 6 τεμαχια σουβλακια και μου ηρθαν χωρις γαρνιτουρα ουτε καν ντοματα η κρεμυδι για να μη μιλησω για πατατες.
πηρα τηλ στο μαγαζι να ενημερωσω γτ εγινε αυτο και ο υπευθηνος τερμα αγενεστατος και ειρωνικος λεγοντας μου πως δεν θα μας πειτε την δουλεια μας.η ευγενεια ειναι κατι που επρεπε να χαρακτηριζει αλλα εσεις ουτε καν ακομη και στο μαγαζι σας ειστε με μουτρα ολοι.
ουτε ευχαριστω ουτε παρακαλω.
χασατε εναν πελατη. αυτο θα το λεω παντου σε τεμαχια σουβλακια να μην εχει γαρνιτουρα.
χωρια που ηρθαν κια παγωμενα.

2  Ευχαριστούμε, eleni o
Ο/η Σωκρατης Τζουνι... Π, Ιδιοκτήτης του Πετρίδης Grill Stories, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Φεβρουαρίου 2018

Εκ μερους της διευθυνσης σας ενηνερωνουμε οτι οταν παραγγελνετε τεμαχια και οχι μεριδες δεν υπαρχουν συνοδευτικα. Σας ευχαριστουμε.

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018

Πήγαμε οι ίδιοι να πάρουμετα σάντουιτς (ΟΥΤΕ ΚΑΝ DELIVERY ΔΗΛΑΔΗ), 3 λεπτά διαδρομη από το σπίτι. 4 στα 4 σαντουιτς παγωμένα, μάλλον θα τους είχαν ξεμείνει. Απαράδεκτο!!!

Ευχαριστούμε, Elena1821
Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο καλυτερος γυρος της Θεσσαλονικης. Μετα την ανακαινιση προστεθηκαν κι αλλα στοιχεια στο μενου (μπιφτεκια κλπ)

Ευχαριστούμε, igenesis
Ο/η Σωκρατης Τζουνι... Π, Ιδιοκτήτης του Πετρίδης Grill Stories, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Ιουλίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός γύρος σε όλες τις εκδόσεις !
Έκπληξη ήταν και η ανακαίνιση στο χώρο και το μενού .
Οτι δοκιμάσαμε ηταν εξαιρετικό και συνεχίζει την παράδοση στην ποιότητα και τη γεύση !

Ευχαριστούμε, EPIKOUROS-77

Πετρίδης Grill Stories: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Πετρίδης Grill Stories: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!