“Πολύ κακό για το τίποτα .”
Κριτική για: Λούπινο

Λούπινο
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Στο κεντρικότερο σημείο της πόλης στην καρδιά της Θεσσαλονίκης σας υποδεχόμαστε στο Λούπινο. Σε έναν αφοπλιστικά οικείο και ζεστό χώρο με απέριττη αισθητική και συγκροτημένη πολυτέλεια. Σας περιμένουμε στο Λούπινο για ένα ταξίδι στον κόσμο των γεύσεων συνδυάζοντας μοναδικά ψαρικά και κρεατικά ψημένα ανάλογα με την επιθυμία του επισκέπτη , με μια εκλεκτή λίστα κρασιών και ένα bar υψηλών αποδόσεων σε προσιτές πάντα τιμές. Η ιδιαίτερη ατµόσφαιρα του χώρου και η διακριτική εξυπηρέτηση είναι οι σταθερές µας αξίες, πάντα µε συνεχή ανανέωση και καλή διάθεση. Το άκρως φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό μας είναι στην διάθεση σας να σας υποδεχτεί και να σας εξυπηρετήσει στον χώρο μας. Λούπινο, Μεζεδοπωλείο - Μπαρ Κατούνη 4 , Λαδάδικα, Θεσσαλονίκη
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση.Ώραια στημένο μαγαζί. Από φαγητό κάτω του μετρίου, βοηθάει πάρα πολύ η τοποθεσία του.No hard feelings πολύ μέτρια ψησίματα, δε βοηθάει ίσως και η ποιότητα των υλικών.Όχι για καλοφαγάδες basic plates.Ναι για κρασάκι στο μπαρ με την εκπληκτική ατμόσφαιρα.

Ευχαριστούμε, Roscolnikof

Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η σαλατα βαλεριανα πολυ καλη.. λιγο μουδιασμενο προσωπικο.. γενικα καλη επιλογη για τα λαδαδικα.. η πορτοκαλοπιτα τρομερη

Ευχαριστούμε, dimitrisv688
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ενα απο τα καλύτερα μαγαζιά που έχω επισκεφτεί!
Το προσωπικό ευγενέστατο, πολυ όμορφος χώρος και ολα πεντακάθαρα!
Το φαγητό εξαιρετικό, ολα πολυ νόστιμα, δοκιμάσαμε ρυζοτο μανιταριών, πανσετα και τηγανιά κοτόπουλο! Απο σαλάτες μας αρεσε πολύ ο ντακος και απο ορεκτικά οι κροκέτες τυριού! Το λευκό ημιγλυκο κρασι ενα απο τα καλύτερα που έχουμε πιει!
Σας ευχαριστούμε πολύ για το καταπληκτικό φαγητό αλλα κυρίως για τον επαγγελματισμο σας! Στην επόμενη επίσκεψη μας στην Θεσσαλονίκη θα είστε η πρώτη μας επιλογή!

Ευχαριστούμε, nikoletaderek
Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2021

Αψογο σερβις.φανταστικο φαγητο.τελεια εξυπηρετηση..το εχω επισκεφθει πολλες φορες και η ποιοτητα του φαγητου ειναι σταθερη.συγχαρητηρια

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, Vasiliki2011
Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2021

Το φαγητό ήταν πολύ ποιοτικό και γευστικό με πολύ καλές τιμές και γενναιόδωρες ποσότητες. Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη και πολύ γρήγορη και ο σερβιτόρος μας πολύ ευγενικός. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, iliana_lazari

Λούπινο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Λούπινο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!