“ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ”
Κριτική για: Λούπινο

Λούπινο
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Στο κεντρικότερο σημείο της πόλης στην καρδιά της Θεσσαλονίκης σας υποδεχόμαστε στο Λούπινο. Σε έναν αφοπλιστικά οικείο και ζεστό χώρο με απέριττη αισθητική και συγκροτημένη πολυτέλεια. Σας περιμένουμε στο Λούπινο για ένα ταξίδι στον κόσμο των γεύσεων συνδυάζοντας μοναδικά ψαρικά και κρεατικά ψημένα ανάλογα με την επιθυμία του επισκέπτη , με μια εκλεκτή λίστα κρασιών και ένα bar υψηλών αποδόσεων σε προσιτές πάντα τιμές. Η ιδιαίτερη ατµόσφαιρα του χώρου και η διακριτική εξυπηρέτηση είναι οι σταθερές µας αξίες, πάντα µε συνεχή ανανέωση και καλή διάθεση. Το άκρως φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό μας είναι στην διάθεση σας να σας υποδεχτεί και να σας εξυπηρετήσει στον χώρο μας. Λούπινο, Μεζεδοπωλείο - Μπαρ Κατούνη 4 , Λαδάδικα, Θεσσαλονίκη
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Όπως λέει και ο τίτλος το Λούπινο είναι σταθερή αξία σε όλα service φαγητό ποτό όλα ήταν αψογά καθίσαμε στο τραπέζι και μας εξυπηρέτησαν κατευθείαν, τα πιάτα μας ήρθαν πολύ γρηγορά παρόλο που το μαγαζί είχε αρκείτο κόσμο οι μερίδες αρκετά χορταστικές και οι τιμές στα πιάτα ήταν πολύ καλές δηλαδή υπάρχει μια καλή σχέση ποιότητας και τιμής και γι' αυτό είναι ένα από τα μαγαζιά που το προτιμώ και το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, akismp22
Ο/η Xrhstos P, Γενικός Διευθυντής του Λούπινο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2021

Αγαπητε akismp22, σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα λόγια σας και την τέλεια βαθμολογία! Τα σχόλια σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες κορυφαίας ποιότητας. Θα χαρούμε να σας υποδεχθουμε ξανά στο εστιατόριο μας. Ως τότε σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο.

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πολύ ωραίο και καλό φτιαγμένο μέρος στα λαδαδικα της Θεσσαλονίκης επισκέφθηκαμε το εστιατόριο με την οικογένεια μου και ενώ ήταν γεμάτο το μαγαζί όλα κύλισαν τέλεια. Το σέρβις γρήγορο και ευγενέστατο με το χαμόγελο στα χείλη, τα πιάτα ήρθαν γρήγορα στο τραπέζι και ήταν πεντανοστιμα. Σίγουρα αξίζει να το επισκεφθεί κάνεις

1  Ευχαριστούμε, lazosn

Αγαπητε lazosn, σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα λόγια σας και την τέλεια βαθμολογία! Τα σχόλια σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες κορυφαίας ποιότητας. Θα χαρούμε να σας υποδεχθουμε ξανά στο εστιατόριο μας. Ως τότε σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο.

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το Λούπινο ήταν μία πολύ καλή εμπειρία και το φαγητό ήταν πάρα πολύ καλό και σε πάρα πολύ καλές τιμές και πολύ φιλικοί οι σερβιτόροι περάσαμε υπέροχα θα ξαναπάω σίγουρα.

1  Ευχαριστούμε, 146giannisk

Αγαπητε 146giannisk,σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα λόγια σας και την τέλεια βαθμολογία! Τα σχόλια σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες κορυφαίας ποιότητας. Θα χαρούμε να σας υποδεχθουμε ξανά στο εστιατόριο μας. Ως τότε σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο.

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Το φαγητό και η ατμόσφαιρα ήταν υπέροχα. Δοκιμάσαμε το καρπατσιο, τα κοτοκριτσινια και τη δροσερή και ήταν τρομερά. Το συστήνω.

1  Ευχαριστούμε, Αναστασία Ν
Ο/η Xrhstos P, Γενικός Διευθυντής του Λούπινο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουλίου 2021

Αγαπητη Αναστασία Ν,σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα λόγια σας και την τέλεια βαθμολογία! Τα σχόλια σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες κορυφαίας ποιότητας. Θα χαρούμε να σας υποδεχθουμε ξανά στο εστιατόριο μας. Ως τότε σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο.

Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό περιβάλλον με πολύ χαμογελαστό και εξυπηρετικό προσωπικό. Αξίζει την επίσκεψη. Δοκιμάστε το καρπατσιο.

1  Ευχαριστούμε, mpapanik

Αγαπητε mpampanik , σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα λόγια σας και την τέλεια βαθμολογία! Τα σχόλια σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες κορυφαίας ποιότητας. Θα χαρούμε να σας υποδεχθουμε ξανά στο εστιατόριο μας. Ως τότε σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο.

Λούπινο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Λούπινο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!