“Πρέπει να πας!!”
Κριτική για: Λούπινο

Λούπινο
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Στο κεντρικότερο σημείο της πόλης στην καρδιά της Θεσσαλονίκης σας υποδεχόμαστε στο Λούπινο. Σε έναν αφοπλιστικά οικείο και ζεστό χώρο με απέριττη αισθητική και συγκροτημένη πολυτέλεια. Σας περιμένουμε στο Λούπινο για ένα ταξίδι στον κόσμο των γεύσεων συνδυάζοντας μοναδικά ψαρικά και κρεατικά ψημένα ανάλογα με την επιθυμία του επισκέπτη , με μια εκλεκτή λίστα κρασιών και ένα bar υψηλών αποδόσεων σε προσιτές πάντα τιμές. Η ιδιαίτερη ατµόσφαιρα του χώρου και η διακριτική εξυπηρέτηση είναι οι σταθερές µας αξίες, πάντα µε συνεχή ανανέωση και καλή διάθεση. Το άκρως φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό μας είναι στην διάθεση σας να σας υποδεχτεί και να σας εξυπηρετήσει στον χώρο μας. Λούπινο, Μεζεδοπωλείο - Μπαρ Κατούνη 4 , Λαδάδικα, Θεσσαλονίκη
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Αυτό που ξεχωρίζεις σε αυτή την επιχείρηση, πέρα από το πολύ καλό φαγητό και το ωραίο περιβάλλον είναι τους ανθρώπους, από τον βοηθό σερβιτόρο μέχρι τους ιδιοκτήτες της επιχείρησης. Αν μιλούσα για το φαγητό θα έδινα έμφαση στις πολύ καλές πρώτες ύλες που χρησιμοποιεί, την ποικιλία στο μενού καθώς και τις πολύ γευστικές παρασκευές που έχουν πετύχει οι σεφ που διαθέτει. Το αξιοσημείωτο είναι ότι όσες φορές και αν έχω βρεθεί στο εστιατόριο αυτό δεν έχω ακούσει πελάτη να έχει κάποιο παράπονο. Το έχω συστήσει σε αρκετούς φίλους και συνεργάτες και εκείνοι έχουν τα καλύτερα να πουν. Το μόνο που έχω να πω είναι συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που σε αυτές τις δύσκολες συνθήκες έχουν καταφέρει αυτό το αποτέλεσμα.

1  Ευχαριστούμε, _E37MQ
Ο/η Xrhstos P, Γενικός Διευθυντής του Λούπινο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2021

Αγαπητε _E37MQ,σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα λόγια σας και την τέλεια βαθμολογία! Τα σχόλια σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες κορυφαίας ποιότητας. Θα χαρούμε να σας υποδεχθουμε ξανά στο εστιατόριο μας. Ως τότε σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο.

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021

Στο κέντρο της πόλης στα γνωστά Λαλάδικα σε ένα όμορφο περιβάλλον, υπέροχο φαγητό που προσφέρει εξαιρετικές γευστικές απολαύσεις και άψογη εξυπηρέτηση,το συστήνω ανεπιφύλακτα !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, Dimitris K
Ο/η Xrhstos P, Γενικός Διευθυντής του Λούπινο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιουλίου 2021

Αγαπητε Dimitris K, σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα λόγια σας και την τέλεια βαθμολογία! Τα σχόλια σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες κορυφαίας ποιότητας. Θα χαρούμε να σας υποδεχθουμε ξανά στο εστιατόριο μας. Ως τότε σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο.

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πραγματικά όμορφος και αξιόλογος χώρος για να γευματίσει κάνεις μόνος ή και με παρέα στα Λαδάδικα.
Το service είναι άψογο, εξυπηρετικό και με διάθεση να σου προτείνει διάφορες επιλογές πιάτων.
Ο chef και η ομάδα του είναι πολύ καλοί.
Οι τιμές αρκετά προσιτές σε σχέση με την ποιότητα των πιάτων.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Κωνσταντίνος

1  Ευχαριστούμε, kostas k

Αγαπητε V7946CS_ σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα λόγια σας και την τέλεια βαθμολογία! Τα σχόλια σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες κορυφαίας ποιότητας. Θα χαρούμε να σας υποδεχθουμε ξανά στο εστιατόριο μας. Ως τότε σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο.

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό, άριστο σερβις, ευγενικο προσωπικό άριστο μενού και φαγητό. Η καλύτερη εμπειρία πολλά μπράβο

1  Ευχαριστούμε, Σοφία Κ
Ο/η Xrhstos P, Γενικός Διευθυντής του Λούπινο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιουλίου 2021

Αγαπητη Σοφια Κ , σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα λόγια σας και την τέλεια βαθμολογία! Τα σχόλια σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες κορυφαίας ποιότητας. Θα χαρούμε να σας υποδεχθουμε ξανά στο εστιατόριο μας. Ως τότε σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο.

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθα από Σόφια και το φαγητό ήταν εκπληκτικό.Πολύ ωραίος χώρος με φιλική εξυπηρέτηση,στο καλύτερο σημείο στο κέντρο της πόλης.Το συνιστώ σε όλους που θα έρθουν Θεσσαλονίκη από Βουλγαρία!!!

1  Ευχαριστούμε, Michael_iordanidis

Αγαπητε ΜΙΧΑΛΗΣ Ι,σας ευχαριστούμε θερμά για τα υπέροχα λόγια σας και την τέλεια βαθμολογία! Τα σχόλια σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες κορυφαίας ποιότητας. Θα χαρούμε να σας υποδεχθουμε ξανά στο εστιατόριο μας. Ως τότε σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο.

Λούπινο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Λούπινο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!