“Αξίζει μια επίσκεψη”
Κριτική για: Λούπινο

Λούπινο
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Στο κεντρικότερο σημείο της πόλης στην καρδιά της Θεσσαλονίκης σας υποδεχόμαστε στο Λούπινο. Σε έναν αφοπλιστικά οικείο και ζεστό χώρο με απέριττη αισθητική και συγκροτημένη πολυτέλεια. Σας περιμένουμε στο Λούπινο για ένα ταξίδι στον κόσμο των γεύσεων συνδυάζοντας μοναδικά ψαρικά και κρεατικά ψημένα ανάλογα με την επιθυμία του επισκέπτη , με μια εκλεκτή λίστα κρασιών και ένα bar υψηλών αποδόσεων σε προσιτές πάντα τιμές. Η ιδιαίτερη ατµόσφαιρα του χώρου και η διακριτική εξυπηρέτηση είναι οι σταθερές µας αξίες, πάντα µε συνεχή ανανέωση και καλή διάθεση. Το άκρως φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό μας είναι στην διάθεση σας να σας υποδεχτεί και να σας εξυπηρετήσει στον χώρο μας. Λούπινο, Μεζεδοπωλείο - Μπαρ Κατούνη 4 , Λαδάδικα, Θεσσαλονίκη
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό πολύ προσεγμένο και εύγευστο, αξίζει τα λεφτά του, ο χώρος πολύ όμορφος, το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό.

Ευχαριστούμε, Chrysoula_Sa

Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020

Μέτριες μερίδες καλό φαγητό καλή εξυπηρέτηση. Έχω πάει και σε καλύτερα τέτοιου τύπου εστιατόρια. Δε θα τρελαίνομουν να ξανά Πάω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, _L9504ZR
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2020

Super φαγητο, εξαιρετική εξυπηρετηση
Το επισκεπτόμαστε συχνα. Φιλικό προσωπικο και καθαρο μαγαζι. Θα ξαναπάμε

Ευχαριστούμε, _T3225CC
Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2020

Παρόλο που ήμουν συγκρατημένη γιατί πίστευα πως η τοποθεσία του μαγαζιού προσφέρεται για τουριστικές αρπαχτές το Λούπινο μας εξέπληξε ευχάριστα γιατί τα φαγητά του ήταν νόστιμα χορταστικά με το παραπάνω και με πολύ καλές τιμές. Από τα τίμια μαγαζιά που θέλεις να ξαναπας.

Ευχαριστούμε, Roula139
Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμα πιάτα!! Λογικές τιμές και εξυπηρετικότατοι οι σερβιτόροι! Ότι πήραμε μας άρεσε πολύ!! Το συστήνω!! Ειδικά τα στικς κοτόπουλου με σουσάμι και οι τυροκροκέτες από τα ορεκτικά σούπερ!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, stst1994

Λούπινο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Λούπινο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.