Tripadvisor
Αναζήτηση

“Κακη εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Ciel Bar Restaurant

Ciel Bar Restaurant
Περιγραφή: Στο καλύτερο σημείο της Νέας Παραλίας, το Ciel Bar Restaurant άνοιξε τις πόρτες του και εντυπωσιάζει με δυναμικές προτάσεις. Ανακαλύψτε τους δυο ξεχωριστούς χώρους του Ciel, το cafe-bar και το εστιατόριο, όπου το μενού επιμελείται ο παγκοσμίου φήμης chef Ettore Botrini.

Έχω επισκεφτεί αρκετές φορές γιά καφέ το συγκεκριμένο μαγάζι καί δέν υπήρχε κάτι γιά να με ενόχλησει, μέχρι όμως την τελευταία μου επίσκεψη...Η κακή συμπεριφορά του προσωπικού και ιδιαίτερα μίας σερβιτόρας,η οποία ήρθε για παραγγελία μετά απο 20 λεπτα και γεμάτη νεύρα και αγένεια, ήταν αυτό που δεν ανέχτηκα!Είναι κρίμα για ένα τέτοιο μαγαζί με υπέροχη τοποθεσία να έχει υπαλλήλους που δεν σέβονται τους πελάτες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, ntina h

Εχω επισκεφθει αρκετες φορες το εστιατοριο δοκιμασα την καρμποναρα , καλη μικρη ποσοτητα 15E το πιατο. Αν και το δικαιολογω οταν το μενου ειναι επιμελημένο απο τοσο διακεκριμενο σεφ. Οταν ομως εχεις να κανεις με βραβευσεις και λες οτι πας για χρυσο σκουφο δεν επιτρεπεις τιποτα να πεσει κατω και περιμενεις τα πραγματα στην εν τελεια. Γενικα επειδη εχουν υπαρξει αρκετες διακρισεις οι υπαλληλοι εχουν αποκτησει ενα υφος και αφησαν καποια πραγματα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, V8365SBjohnr
Ο/η Christofer_group, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ciel Bar Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε να μας ενημερώσετε σχετικά με την επίσκεψη σας στο Ciel Bar Restaurant. Μας χαροποιεί το γεγονός οτι έχει πέσει στην αντίληψη σας οτι το εστιατόριο μας ,που επιμελείται την κάρτα του ο βραβευμένος chef κ.Botrini ,είναι υποψήφιο προς βράβευση για τους Χρυσους Σκούφους. Eπιτρέψτε μας απλά να σας ενημερώσουμε οτι η καρμπονάρα σερβίρεται στο χώρο του cafe bar και όχι του εστιατορίου ,όπου και εκεί η ποιότητα των παροχών σε συνδυασμό με την μοναδική τοποθεσία του χώρου το καθιστά μοναδικό και συμβαδίζει απόλυτα με την τιμολογιακή πολιτική του..Το προσωπικό που απασχολείται στην επιχείρηση έχει ως πρώτη προτεραιότητα του την άψογη εξυπηρέτηση των πελατών και πάντα με χαμόγελο.Παρ όλα αυτά μας λυπεί ότι η εμπειρία σας δεν ανταποκρινόταν στα πρότυπά σας .Για άλλη μια φορά εκτιμούμε τα σχόλια σας και προσβλέπουμε σε μια μελλοντική σας επίσκεψη και πιθανή αναθεώρηση των απόψεων σας.

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Κατ αρχήν είναι η θέση. Απίστευτη θέα προς την πόλη και την παραλία της Θεσσαλονίκης.
Το φαγητό μοναδικό. Εμπνευσμένο μενού από έναν μεγάλο Σεφ, που δεν το βρίσκεις ευκολα.
Όλα ήταν υπέροχα και χορταστικά. Οι τιμές αναμενόμενες για τέτοιο είδος
και επίπεδο δείπνου....

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, ANTONIS1967

Σας ευχαριστούμε θερμά για την ανάρτηση της κριτικής σας.Στόχος μας είναι να σας προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλού επιπέδου και η επισκεψή σας να είναι εκπληκτική και αξέχαστη.Εκτιμούμε ιδιαίτερα τη σύστασή σας και θα ήταν χαρά μας να σας καλωσορίσουμε για άλλη μια φορά Ciel Bar Restaurant.

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020

Ζέστη ατμόσφαιρα με άψογη εξυπηρέτηση....Πολύ καλό φαγητό...με εξαιρετικά ορεκτικά...Συνδυασμός μοντέρνου και κλασικού μενού...

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, MariaN3259

Ο Όμιλος Christofer και όλη η ομάδα του Ciel Bar Restaurant θα ήθελε να σας ευχαριστήσει που μοιραστήκατε την εμπειρία σας μαζί μας.
Στόχος μας είναι να σας προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλού επιπέδου και η επισκεψή σας να είναι εκπληκτική και αξέχαστη.Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό φαγητό. Ότι φάγαμε ήταν πολύ προσεγμένο και νόστιμο. Το προσωπικό άψογο, πολύ ευγενικό και μας εξηγούσε τα πάντα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, martha v

Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας Ομίλου Christofer

Ciel Bar Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Ciel Bar Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!