“Ωραίο περιβάλλον, μουσική και κόσμος!”
Κριτική για: Ciel Bar Restaurant

Ciel Bar Restaurant
Περιγραφή: Στο καλύτερο σημείο της Νέας Παραλίας, το Ciel Bar Restaurant άνοιξε τις πόρτες του και εντυπωσιάζει με δυναμικές προτάσεις. Ανακαλύψτε τους δυο ξεχωριστούς χώρους του Ciel, το cafe-bar και το εστιατόριο, όπου το μενού επιμελείται ο παγκοσμίου φήμης chef Ettore Botrini.
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε Κυριακή βραδάκι για ένα μπουκάλι κρασί, τρία άτομα, βρήκαμε εύκολα τραπέζι, παρόλο που το μαγαζί ήταν σχεδόν γεμάτο. Ωραία διακόσμηση, πολύ ωραία μουσική, στα ακούσματα μου, δηλαδή uplifting house, αρκετά άτομα στο προσωπικό, ώστε το service να είναι σε ικανοποιητικό επίπεδο. Θα ξαναπάμε σίγουρα για να δοκιμάσουμε και την κουζίνα τους!

Ευχαριστούμε, Alexandros T

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα γνωστά της συμπρωτεύουσας..πας για καφέ ή ένα απλό φαγητό και ο ένας υποδέχεται τον άλλον...p.r.
Κυριακή για καφέ και κατι να φαμε μας πρότειναν το συγκεκριμένο.
Πάνω στην θάλασσα μας ανοίγει ο πορτιερης μας πασάρει στην ωραία παρουσια να μας βρει τραπέζι.
Συμπαθητικό περιβάλλον οχι κατι ιδιαιτερο...
4 καφέδες 2 καρμποναρες 1 κλαμπ μια σιζαρ..58€.
Το λέω πολλά για τα συγκεκριμένα..υπογεγραμμένα πιάτα.

Ευχαριστούμε, Dimitris K
Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε αλλη μια αναζήτησή για μαγαζι να πιούμε ενα χαλαρό ποτό με τον φίλο μου, ειπαμε να αποφύγουμε την κίνηση του κέντρου κι ετσι καταλήξαμε στο Ciel. Απο φωτογραφιες που έβλεπα πίστευα οτι θα ειναι ενα πολυ ομορφο και ζεστο μαγαζι. Όντως ο εσωτερικός χώρος ειναι ο όμορφος, αν και τα συγκεκριμένα φωτιστικά που έχουν τοποθετήσει ειναι αντιγραφή που φωνάζει απο μαγαζι στο κεντρο, ομως το πλαστικό που εχει μπει για να κλείσουν τον επιπλέον χώρο που έχουν στο εξωτερικό του μαγαζιού θυμίζει ψαροταβέρνα στην Περαια. Δεν σνομπαρω τις ψαροταβέρνες στην Περαια, δεν εχει σχέση ομως το ύφος τους με το ύφος που θελει να διατηρήσει το ciel. Περα αυτών, το σερβις ηταν σχετικά αργό και η μουσική επαιζε πολυ δυνατα, ηταν Σάββατο βεβαια και παλι ομως ο περισσότερος κόσμος είχε ερθει να πιει το ποτακι του και να κουβεντιάσει οχι να διασκεδάσει. Θα του έδινα αλλη μια ευκαιρια για καφε υπό το φως του ηλίου, αλλα για βραδυ δεν το προτείνω.

Ευχαριστούμε, seva_ari
Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μαγαζι ,καλή μουσική ,καθαρό περιβάλλον αλλά 2διπλα καπουτσίνο 11 ευρώ νομίζω πάει πολύ στην εποχή που ζούμε

2  Ευχαριστούμε, Michael K
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2018

πηγα μια φορα και δεν θα ξαναπαω.
ο λογος για την πορτα του μαγαζιου με ρωτησαν εαν εχω κρατηση με ρωτησαν εαν ειμαι για καφε η δειπνο η ημερα ηταν παρασκευη και σε ενα μαγαζι αδειο σχεδον και ωρα 9 δεν με εβαλαν μεσα.
και οταν ρωτησα τον λογο για ενα ζευγαρι 35 ετων μου ειπαν πως το μαγαζι δουλευει με κρατησεις.
φυσικα φυγαμε γτ ο νεαρος στην πορτα ηταν αγενεστατος με κοτσιδα και μελαμψος.
εν ετη 2018 και ευπρεπως ντυμενοι να μην μπουμε σε ενα μαγαζι.
ευχαριστω

15  Ευχαριστούμε, eleni o

Ciel Bar Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Ciel Bar Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!