“Εξαιρετικές τούρτες, εξαιρετικά σχέδια.”
Κριτική για: Ζαχαροπλαστείο Loryan

Ζαχαροπλαστείο Loryan
Η κριτική γράφτηκε 26 Μαρτίου 2021

Το ζαχαροπλαστείο ειναι εξαιρετικό, ζητησα να μου φτιάξει μια τούρτα με σχημα ενα σαντουιτς μπιφτεκι.... και μου εφτιαξε ενα BURGER ΤΟΥΡΤΑ που μονο που το βλέπεις σου ερχεται να το φας. Συγχαρητήρια σας ευχαριστούμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Vassia26
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2020

Πέντε (5) βήματα, που λένε, απ΄το σπίτι μου για την γλύκα της τελευταίας στιγμής, χειμώνα καλοκαίρι. Τούρτες μικρές και μεγάλες για κάθε γούστο και ηλικία, ακόμη και παραγγελίες.
Το γευστικό παίζεται ανάλογα με το γούστο του καθενός, η ποιότητα όμως είναι εξαιρετική, σταθερή και αμετάβλητη χρόνια τώρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Constantine P
Η κριτική γράφτηκε 20 Απριλίου 2019

Εχουμε αγοράσει πολλές φορές πάστες από το εν λόγω ζαχαροπλαστείο και μας αρέσουν πολύ. Αυτές που παίρνουμε είναι συνήθως bueno, lila pause, lacta και cookies. Επίσης τρίγωνο πανοράματος και τάρτα φρούτων. Κάθε φορά είναι το ίδιο γευστικά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, Μαρία Χ
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2018

Απίστευτο παγωτό, γευστικότατο και όχι κρέμες με διαφορετικά χρώματα όπως συμβαίνει σε άλλα ζαχαροπλαστεία (ακόμη και επώνυμα). Ενώ και οι τιμές του είναι ανταγωνιστικές με 10€ το κιλό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
2  Ευχαριστούμε, Theophilos G

Ζαχαροπλαστείο Loryan: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Ζαχαροπλαστείο Loryan: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!