“εξαιρετικο!”
Κριτική για: Cheesecake & Co

Cheesecake & Co

Όμορφο μαγαζάκι με απίστευτες γεύσεις!! Best option chocolate cheesecake by far!!! το συνιστώ ανεπιφύλαχτα!!

Ευχαριστούμε, Elpida P

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουνίου 2020

Ο,τι πιο νόστιμο έχω φάει σε γλυκό! Έχω δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα και είναι όλα πολύ νόστιμα. Το αγαπημένο μου είναι το chersecake σοκολάτα. Είναι εθιστικό!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, _D2711UR
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2020

Μικρό μαγαζάκι δίπλα από τη Ρωμαϊκή Αγορά. Το επισκεφθήκαμε για δοκιμή μετά από τα εξαιρετικά σχόλια. Δε μας έπεισε. Δοκίμασα -μετά από ερώτηση στη διεύθυνση- το Νew York Cheesecake . Συμπαθητικό, αλλά επειδή έχω δοκιμάσει το αυθεντικό στη Νέα Υόρκη, δεν έχει καμία σχέση, μην τρελαθούμε κιόλας. Θέλει προσπάθεια. Θα δοκιμάσω και άλλη φορά, και κάποιο από τα υπόλοιπα για ολοκληρωμένη άποψη!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, stefanosKozani
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2020

Όμορφο, μικρό μαγαζί, πάρα πολύ ωραία γλυκά. Ειδικά το triple chocolate cheesecake ήταν απλά κολασμένο! Μπράβο στα παιδιά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, AlexChatziagor
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2020

Φανταστικά cheesecakes, κάθε φορά μπαίνω για να πάρω 1 κομμάτι και καταλήγω με 3-4, όλα πάντα καταπληκτικά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, KaterinaJD

Cheesecake & Co: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Cheesecake & Co: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.