“Το στέκι μας”
Κριτική για: Μινιόν Καφενείο

Μινιόν Καφενείο

Έχω έρθει αρκετές φορές και με μεγάλη παρέα. Μας αρέσει το άνετο και παρεΐστικο περιβάλλον που έχει! Ωραία τα πιάτα που συνοδεύουν ρακομελο ή μπύρα!

Ευχαριστούμε, _O7332CB

Όμορφο και φιλικό περιβάλλον, προσεγμένο μενού με πολύ νόστιμα πιάτα και ωραία κοκτέιλς! Περάσαμε τέλεια! Σίγουρα θα ξαναπάμε!

Ευχαριστούμε, K5613SC_

Μια υπέροχη βραδιά σε ένα πολύ καλό τσιπουραδικο. Απολαυσαμε το ρακομελο και γευτηκαμε ιδιαίτερα μεζεδάκια. Οι άνθρωποι στο σέρβις ευγενικοί και πρόθυμοι για την εξυπηρέτηση μας.Σίγουρα θα ξαναπαμε στο ΜΙΝΙΟΝ στην πλατεία Δελλιου.

Ευχαριστούμε, C8306BL_

Καταπληκτική κουζίνα άψογη εξυπηρέτηση και εξαιρετικές τιμές.
Περάσαμε ΤΈΛΕΙΑ
Το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, 207katerinad

Υπέροχα κ πεντανόστιμα πιατα,φοβερο ρακόμελο, ποικιλία από μπυρες κ μοναδικά κοκτέιλ με ράκη η τσίπουρο!!! Η δροσερή τοποθεσία είναι ότι καλύτερο για το καλοκαίρι!!!

Ευχαριστούμε, Olga_Pardali

Μινιόν Καφενείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Μινιόν Καφενείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!