Stay Hybrid Hostel
Electra Palace Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
  • Πισίνα
Hotel El Greco Superior(Θεσσαλονίκη)
Holiday Inn Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
  • Εστιατόριο
Capsis Hotel Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
Anatolia Hotel Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 26% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 26% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 115 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Grand Hotel Palace Thessaloniki(Θεσσαλονίκη)
Orbitz.com
Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαριότητα καταπληκτική. Ευγενικό προσωπικό πολύ εξυπηρετικοί σε όλα. Άνετοι χώροι φωτεινοί και με πολύ καλό σήμα στο ίντερνετ σε όλο το χώρο της εγκατάστασης
Μία εκπληκτική εννοείται ότι θα το προτιμήσω ξανά. Βολική τοποθεσία.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Κώστας Γ
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο χοστελ. Μοντερνο. Ευρυχωρο, ζεστο και καθαρο. Μεγαλο μπανιο και ζεστο νερο ολη τη ωρα . Μοντερνο κ καινοτομικο. Ανετο κ πολυ κεντρικο σημειο. Προσωπικο ευγενικο κ εξυπηρετικο. Θα ξαναερθω!!!! Ευχαριστουμε πολυ!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Anastacia V
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μοντερνο ξενοδοχείο, μειναμε σε δίκλινο δωματιο με ιδιωτικό μπανιο. Πολυ καθαρα ολα. Στην υποδοχη μας βοήθησαν παρα πολύ σε οτι απορία ειχαμε. Το δωμάτιο καθαρίζεται την 3η μέρα, όμως αν ζητησεις πετσέτες στις δίνουν χωρίς χρέωση. Πολύ καλη τιμή. Το μονο θα ήθελα να ηταν πιο ζεστα τα δωματια. Σίγουρα θα είναι και η επόμενη μου επιλογή στη Θεσσαλονίκη.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, tetouta
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2018

Από που να αρχίσω και που να τελειώσω! Ας πάρουμε όμως τα πράγματα από την αρχή. Την πρώτη μέρα που πήγα στο ξενοδοχείο, καλημέρισα τη κοπέλα που ήταν στην υποδοχή η οποία δεν ανταποκρίθηκε στην καλήμερα, ρώτησα για το δωμάτιο που έχω κάνει κράτηση και με ύφος ειρωνικό μου είπε πως ήρθα πάρα πολύ νωρίς και το δωμάτιο δεν ήταν έτοιμο. Κάνανε καλή ετοιμασία γιατί όταν μπήκα μέσα διαπίστωσα πως μου είχαν βάλει μια βρώμικη μαξιλαροθήκη και όταν ζήτησα να μου την αλλάξουν, η υπάλληλος που το βρήκε εντελώς φυσιολογικό μου είπε πως θα την αλλάξουν χωρίς να ζητήσουν καν ένα συγνώμη. Όταν τη ρώτησα τι ώρα να γυρίσω για το check in, μου απάντησε μετά τις 14:00 με ειρωνικό και βαριεστημένο ύφος ταυτόχρονα. Τη Παρασκευή το μεσημέρι, όταν επέστρεψα στο ξενοδοχείο και ανέβηκα στο δωμάτιο, διαπίστωσα πως δε το είχαν καθαρίσει και όταν κατέβηκα στην υποδοχή για να ρωτήσω το λόγο, η ίδια κοπέλα που με υποδέχτηκε τη προηγούμενη ημέρα, μαζί με έναν άλλο κύριο, ο οποίος με ρώτησε τι τύπο δωματίου έχω (κοιτώνας ή ιδιωτικό). Η κοπέλα απάντησε πως θα εξετάσει τι έγινε και θα ανέβει στο δωμάτιο να με ενημερώσει. Ανέβηκε πάνω μαζί μου και διαπίστωσε πως το δωμάτιο δεν έχει καθαριστεί, μετά από την απαραίτητη παύση ώστε να βρει τη κατάλληλη δικαιολογία, μου απάντησε πως η καθαριότητα γίνεται ανά 3 ημέρες και με ύφος και μεγάλη ειρωνεία στο τόνο της φωνής της μου είπε καλό απόγευμα και καλή συνέχεια και αποχώρησε από το δωμάτιο. Η άλλη κοπέλα που ήταν το μεσημέρι της Παρασκευής στην υποδοχή, η οποία έδειξε ενοχλημένη από τη συζήτηση για το πότε καθαρίζονται τα δωμάτια, με ειρωνικό και ξινό ύφος μου απάντησε πως σε όλα τα ξενοδοχεία είναι έτσι, συμπεριλαμβάνοντας και ξενοδοχεία 3, 4 και 5 αστέρων!!! Μάλλον πρέπει να ξαναδώσει εξετάσεις στη σχολή τουριστικών επαγγελμάτων που έχει τελειώσει (αν τελείωσε ποτέ)... Είναι απαράδεκτο να ισχυρίζεσαι πως ξενοδοχείο 5 αστέρων θα σου καθαρίζει το δωμάτιο ανά 3 ημέρες!!!

Συμβουλή: Αποφύγεται να κάνετε κράτηση στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο!!!!
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, athensboy2015
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2018

Πολύ καλή αναλογία ποιότητας - τιμής, όταν πας σε ένα hostel δεν περιμένεις πολυτέλειες. παρόλα αυτά, το δικλινο με ιδιωτικό μπάνιο ήταν καθαρό και άνετο. υπήρχε κουρτίνα στο μπάνιο,αλλά όχι ένα ραφάκι για οδοντόκρεμες κτλ. καθαρά σεντόνια, άνετο κρεβάτι, ευγενικό προσωπικό, καλή τοποθεσία, 24ωρη reception, πολύ καλή ταβέρνα ακριβώς απέναντι. στα αρνητικά : υπήρχε μια μυρωδιά στο δωμάτιο και δεν υπήρχε καλή ηχομόνωση.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, kafros