“22σουβλακια”
Κριτική για: 22 Σουβλάκια

22 Σουβλάκια

Όλοι πολύ εξυπηρετικοί, επικοινωνιακοί , ευδιάθετοι και το φαγητό πολύ καλό. Great job guys!!!!!!!!! !!!

2  Ευχαριστούμε, elliet885

Η κριτική γράφτηκε 22 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα, ποιοτικά μαγαζιά του κέντρου.... Όλα εξαιρετικά γεύσεις που σου μένουν! Γρήγοροι οικονομικοί και με χαμόγελο! Η Μένια που μας εξυπηρετησε χαμογελαστή και εκεί για ότι χρειαζόμασταν. Αξία!

1  Ευχαριστούμε, liza_travelsoul
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό και εξαιρετική εξυπηρέτηση από όλα τα παιδιά!!!! Πήραμε σαλάτες και τυλιχτά αλλά και μερίδα.Οι τιμές κανονικές!!!

1  Ευχαριστούμε, PANAGIOTIS P
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2021

Πολύ ωραίο και προσεγμένο φαγητό, απολαυστική η κίτρινη σαλάτα με σως πορτοκαλιού, τέλεια τα κεφτεδάκια με άρωμα δυόσμου .....αλλά αυτό που ξεπέρασε τις προσδοκίες μας και μας ξάφνιασε ευχάριστα ήταν η απίστευτα εγκάρδια, γλυκιά και ευγενική συμπεριφορά των τριών παιδιών στο σέρβις!!!
Μπράβο λοιπόν στην Μένια, στον Στέφανο και στον Σωτήρη που το χαμόγελο τούς δεν μπορεί να κρυφτεί ούτε από την μάσκα!!!
Ήταν μια ανέλπιστη έκπληξη που μας έφτιαξε το υπόλοιπο της μέρας!!!!❤️❤️
Ευχαριστούμε.

Ευχαριστούμε, eirtheo
Η κριτική γράφτηκε 13 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως τα χειρότερα χοιρινά σουβλάκια που έχω φάει.
Άψητα κατά 50% , απαράδεκτα προς βρώση.
Αναρωτιέμαι αφενός εάν υπάρχει έλεγχος των προϊόντων προ αποστολής πέραν του ψήστη ( ο θεός να τον κάνει) και αφετέρου δε εάν κάποιος υπεύθυνος διαβάζει τις κριτικές πελατών , έχω ή οπουδήποτε άλλου!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, _E4417AZ

22 Σουβλάκια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

22 Σουβλάκια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!