Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Ευρύχωρα και ήσυχα δωμάτια με όλες τις ανέσεις. Όμορφη αίθουσα πρωινού με πλήρη μπουφέ. Οι μπουγάτσες και οι τυρόπιτες χρειάζονται βελτίωση. Ήσυχη περιοχή, λίγο μακριά από το κέντρο. Δεν έχει εξωτερικούς χώρους. Καλή εξυπηρέτηση.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Tziritzatzoulas
Ο/η Nopi S, Γενικός Διευθυντής του Lazart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την τόσο θετική σας βαθμολογία όπως επίσης και για τα θερμά σας λόγια σχετικά με το ξενοδοχείο μας. Όσον αφορά το σχόλιο σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως πάντα προσπαθούμε να γινόμαστε καλύτεροι μέσω της αξιολόγησης των πελατών μας.

Το λαμβάνουμε υπόψιν και ευελπιστούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας στο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα για 2 βράδια με την οικογενεια μου και φίλους. Ενω ειχα κλείσει μίνι σουίτα μας εκανα αναβάθμιση δωματιου μολις φτάσαμε χωρις επιπλέον χρέωση απο μονοι τους. Τα δωματια ειναι υπεροχα. Εμεινα πολυ ευχαριστημένη με τη διαμονη μου. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Ζωη Β

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλια σας για το ξενοδοχείο μας όπως επίσης και για την τόσο θετική κριτική σας.

Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια θετική εμπειρία στο Lazart Hotel. Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχως μείναμε μόνο ένα βράδυ στην Θεσσαλονίκη αλλά ήταν αρκετό για να νιώσουμε τον επαγγελματισμό της επιχείρησης και τον σεβασμό προς τον πελάτη!Μπορει το ξενοδοχείο να μην είναι στην καρδιά της πόλης αλλά η περιοχή,ο δρόμος ,η ομορφιά του μουσείου Λαζαριστων απέναντι ήταν όλα υπέροχα.Η αύρα του ξενοδοχείου,ο άπλετος χώρος του δωματίου και ένα από τα καλύτερα πρωινά που έχουμε απολαύσει θα μας ξαναφέρουν στην συμπρωτεύουσα σίγουρα!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Vaso N

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας για το ξενοδοχείο μας όπως επίσης και για την τόσο θετική κριτική σας.

Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια θετική εμπειρία στο Lazart Hotel.

Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018

Η χθεσινή βραδιά ήταν υπέροχη με μία λέξη ! Ήταν από αυτά που αξίζει κανείς να χαρίζει πότε, πότε στον εαυτό του για να τον κακομαθαίνει. Το περιβάλλον ήταν υπέροχο καθώς πλαισιωνόταν από την άψογη εξυπηρέτηση όλων των υπάλληλων .Το φαγητό ήταν αυτό που κέρδισε τις εντυπώσεις. Γεύσεις καθαρές και συνάμα αποκαλυπτικές .Κάθε πιάτο προσεγμένο μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια από τον Chef Χαράλαμπο Παπαδόπουλο!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ΝΙΚΟΣ Σ

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας και για την θετική κριτική σας. Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια θετική εμπειρία στο Lazart Hotel, καθώς και για τα σχόλια σας για το εξυπηρετικό μας προσωπικό και για τις παροχές μας.

Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα αρκετά καλό και καθαρό ξενοδοχείο, έχει ευρύχωρα δωμάτια και μεγάλο μπάνιο. Διαθέτει πάρκινγκ. Το πρωινό είναι πλούσιο. Είναι λίγο μακριά από το κέντρο. Θα το ξανά προτιμούσα σε μια επόμενη επίσκεψη στην πόλη της Θεσσαλονίκης.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Polyxronis T
Ο/η Nopi S, General Manager του Lazart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Ιουλίου 2018

Καλησπέρα σας κύριε Πολυχρόνη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική και για τα θετικά σας σχόλια σχετικά με την καθαριότητα, πλούσιο πρωινό και ευρύχωρα δωμάτια.
Αναμένουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Lazart Hotel.

Γενικη Διευθυντρια