Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Agoda.com83 $
eDreams74 $
ZenHotels.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 31 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή επιλογή στο κέντρο της πόλης value for money Άψογη διαμονή σε πεντακάθαρο δωμάτιο με όλες τις ανέσεις .Το προτείνω ανεπιφύλακτα για σύντομη ή πιο μεγάλη διαμονή και θα είναι σίγουρα η πρώτη μου επιλογή μελλοντικά.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, _Y3047EP
Ο/η Vasilis Br, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιανουαρίου 2021

To Luxury Living Apartments And Spa σας ευχαριστεί πολύ για την διαμονή σας. Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2020

Καθαρό και περιποιημένο δωμάτιο, πολύ άνετο. Το τζακούζι και η σάουνα δούλευαν κανονικά. Το συστήνω ανεπιφύλακτα, θα ξαναπηγαινα σίγουρα. Υπερπολυτελές και πολύ ευγενική εξυπηρέτηση. Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσία, ιδανική για όποιον θέλει να κάνει τουρισμό και να δει τα αξιοθέατα της πόλης.

1  Ευχαριστούμε, arte_papad
Ο/η Vasilis Br, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Δεκεμβρίου 2020

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ακριβώς όπως στις φωτογραφίες. Υπερπολυτελές, η σάουνα και το τζακουζι λειτουργούσαν κανονικά και μου παρείχαν μια πολύ καλή εμπειρία. Πολύ καθαρό δωμάτιο, ευχάριστη υποδοχή και κανένα παράπονο για την διαμονή μου. Το συστήνω ανεπιφύλακτα

1  Ευχαριστούμε, nikolaskalapo

Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2020

Καθαρό διαμέρισμα πολυτελές με ξεχωριστό χώρο για σάουνα και υδρομασάζ. Η τοποθεσία βολική στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Να μην ξεχάσω ότι επισκέφθηκα με την σύντροφό μου το spa που έχουν ... Πολύ εξυπηρετικός ο οικοδεσπότης!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, _G6309GJ

Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2020

Από τα καλύτερα Airbnb..πολυ καθαρό.ησυχο μέρος φιλόξενο.ειχε ολα τα απαραίτητα το συνιστώ ανεπιφύλακτα..θα πάω σίγουρα ξανά..έμεινα απόλυτος ικανοποιημένη
Και ο οικοδεσπότης εξαίρετος..άψογος σε όλα

1  Ευχαριστούμε, 217rezir