Agoda.com
eDreams
ZenHotels.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2020

Καθαρό και περιποιημένο δωμάτιο, πολύ άνετο. Το τζακούζι και η σάουνα δούλευαν κανονικά. Το συστήνω ανεπιφύλακτα, θα ξαναπηγαινα σίγουρα. Υπερπολυτελές και πολύ ευγενική εξυπηρέτηση. Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσία, ιδανική για όποιον θέλει να κάνει τουρισμό και να δει τα αξιοθέατα της πόλης.

1  Ευχαριστούμε, arte_papad
Ο/η Vasilis Br, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Δεκεμβρίου 2020

To Luxury Living Apartments And Spa σας ευχαριστεί πολύ για την διαμονή σας. Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ακριβώς όπως στις φωτογραφίες. Υπερπολυτελές, η σάουνα και το τζακουζι λειτουργούσαν κανονικά και μου παρείχαν μια πολύ καλή εμπειρία. Πολύ καθαρό δωμάτιο, ευχάριστη υποδοχή και κανένα παράπονο για την διαμονή μου. Το συστήνω ανεπιφύλακτα

1  Ευχαριστούμε, nikolaskalapo

Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2020

Καθαρό διαμέρισμα πολυτελές με ξεχωριστό χώρο για σάουνα και υδρομασάζ. Η τοποθεσία βολική στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Να μην ξεχάσω ότι επισκέφθηκα με την σύντροφό μου το spa που έχουν ... Πολύ εξυπηρετικός ο οικοδεσπότης!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, _G6309GJ

Η κριτική έγινε: 16 Δεκεμβρίου 2020

Από τα καλύτερα Airbnb..πολυ καθαρό.ησυχο μέρος φιλόξενο.ειχε ολα τα απαραίτητα το συνιστώ ανεπιφύλακτα..θα πάω σίγουρα ξανά..έμεινα απόλυτος ικανοποιημένη
Και ο οικοδεσπότης εξαίρετος..άψογος σε όλα

1  Ευχαριστούμε, 217rezir

Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2020

Μυρωδιά πολυτελείας στο κέντρο της πόλης.
Έμεινα με τον φίλο μου και κάναμε και μασαζ στο spa. Όλα ήταν καταπληκτικά , η σουίτα πεντακάθαρη και ύστερα από συνεννόηση με τον υπεύθυνο ο οποίος παρεμπιπτόντως ήταν ευγενικότατος και εξυπηρετικότατος μας είχαν ετοίμασει σαμπάνια.
Ευχαριστούμε πολύ για όλα ! ! !

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, _000863
Ο/η Vasilis Br, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Νοεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την διαμονή σας. Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά.