Από τα καλύτερα Airbnb..πολυ καθαρό.ησυχο μέρος φιλόξενο.ειχε ολα τα απαραίτητα το συνιστώ ανεπιφύλακτα..θα πάω σίγουρα ξανά..έμεινα απόλυτος ικανοποιημένη
Και ο οικοδεσπότης εξαίρετος..άψογος σε όλα

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, 217rezir
Ο/η Vasilis Br, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

To Luxury Living Apartments And Spa σας ευχαριστεί πολύ για την διαμονή σας. Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2020

Μυρωδιά πολυτελείας στο κέντρο της πόλης.
Έμεινα με τον φίλο μου και κάναμε και μασαζ στο spa. Όλα ήταν καταπληκτικά , η σουίτα πεντακάθαρη και ύστερα από συνεννόηση με τον υπεύθυνο ο οποίος παρεμπιπτόντως ήταν ευγενικότατος και εξυπηρετικότατος μας είχαν ετοίμασει σαμπάνια.
Ευχαριστούμε πολύ για όλα ! ! !

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, _000863
Ο/η Vasilis Br, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Νοεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την διαμονή σας. Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 24 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το διαμέρισμα μύριζε καθαριότητα μόλις μπήκαμε. Τα παιδιά πολύ εξυπηρετικά και πρόθυμοι να σε βοηθήσουν. Είχα επισκεφτεί παλιότερα το Spa τους και με ενημέρωσαν για τα διαμερίσματα.
Εξαιρετική επιλογή !!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 855dimitram
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Φεβρουαρίου 2020

Η κριτική έγινε: 13 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτήκαμε πριν από λίγες μέρες. Πραγματικά το ευχαριστηθηκαμε! Πολύ όμορφο περιβάλλον και υψηλης αισθητικής διακόσμηση με άριστη εξυπηρέτηση από όλο το προσωπικό..το δωμάτιο ήταν πολύ περιποιημένο και έλαμπε από καθαριότητα...το μπάνιο με το τζακούζι ευρύχωρο και πεντακάθαρο..Όλα ήταν άψογα...

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, ifigeneiak683
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Φεβρουαρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τη διαμονή σας. Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 25 Ιανουαρίου 2020

Έμεινα στο Luxury Living Apartments μαζί με τις φίλες μου για μπατσελορ πάρτι, το διαμέρισμα ήταν ευρύχωρο, απολαύσαμε το τζακούζι. Ο Άγγελος ήταν πολύ εξυπηρετικός και φιλικός. Ευχαριστούμε πολύ για όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _U5235YB
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιανουαρίου 2020