Η κριτική έγινε: 24 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το διαμέρισμα μύριζε καθαριότητα μόλις μπήκαμε. Τα παιδιά πολύ εξυπηρετικά και πρόθυμοι να σε βοηθήσουν. Είχα επισκεφτεί παλιότερα το Spa τους και με ενημέρωσαν για τα διαμερίσματα.
Εξαιρετική επιλογή !!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 855dimitram
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Φεβρουαρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την διαμονή σας. Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 13 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτήκαμε πριν από λίγες μέρες. Πραγματικά το ευχαριστηθηκαμε! Πολύ όμορφο περιβάλλον και υψηλης αισθητικής διακόσμηση με άριστη εξυπηρέτηση από όλο το προσωπικό..το δωμάτιο ήταν πολύ περιποιημένο και έλαμπε από καθαριότητα...το μπάνιο με το τζακούζι ευρύχωρο και πεντακάθαρο..Όλα ήταν άψογα...

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, ifigeneiak683
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Φεβρουαρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τη διαμονή σας. Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 25 Ιανουαρίου 2020

Έμεινα στο Luxury Living Apartments μαζί με τις φίλες μου για μπατσελορ πάρτι, το διαμέρισμα ήταν ευρύχωρο, απολαύσαμε το τζακούζι. Ο Άγγελος ήταν πολύ εξυπηρετικός και φιλικός. Ευχαριστούμε πολύ για όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, _U5235YB
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιανουαρίου 2020

Η κριτική έγινε: 12 Ιανουαρίου 2020

Έμεινα με το φίλο μου στο Luruxy living apartments and spa για 3 ημέρες και η διαμονή ήταν πραγματικά πολυτελής. Το διαμέρισμα μας είχε μέσα Sauna και Jacuzzi και έτσι είχαμε ένα μικρό σπα μέσα στο διαμέρισμα μας . Επειδή μας αρέσει πολύ η Sauna διαλέξαμε το συγκεκριμένο διαμέρισμα και περάσαμε τέλεια. Θα το προτιμήσουμε ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, konstantinam768
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιανουαρίου 2020

Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2019

Λόγω δουλειάς έμεινα στο Luxury Living Apartments & Spa.
Το διαμέρισμα μου ήταν δίπλα στην Πλατεία Αριστοτέλους πράγμα πολύ βολικό για την δουλειά μου αλλά και για μια βόλτα μετά.
Όλα ήταν πεντακάθαρα και υπήρχε και jacuzzi για χαλάρωση το βράδυ.
Ο Άγγελος που μου έκανε το check-in με εξυπηρέτησε άριστα.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα επειδή σίγουρα θα ξανακλείσω κάποιο από τα διαμερίσματα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Άννα Κ
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Apartments and Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Δεκεμβρίου 2019