“Ωραίος χώρος, καλομαγειρεμένα”
Κριτική για: Fat Mamma's Brunch n'Lunch

Fat Mamma's Brunch n'Lunch
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος, καλομαγειρεμένα πιάτα, χορταστικές μερίδες. Το σέρβις λίγο αργό, αλλά δεν βιάζεσαι, δεν είναι θέμα. Καλές τιμές επίσης.

Ευχαριστούμε, EvStef

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο bunch που έχω φάει ποτέ πολύ γρήγορο σέρβις και εξαιρετική κουζίνα με πολύ νόστιμα πιάτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, erikosd
Η κριτική γράφτηκε 29 Φεβρουαρίου 2020

Το σέρβις βασανιστικά αργό. Να φανταστεί κανείς ότι η σερβιτόρα δεν μας είδε καν και την ενημέρωσε η κοπέλα από την κουζίνα για να παραγγείλουμε. Δεύτερον το μενού ήταν μέσα στην βρωμιά. Τρίτον το μπέργκερ μέτριο και οι πατάτες είχαν πολύ περίεργη γεύση σαν να ήταν παλιές και ξαναζεσταμενες. Έπειτα ήρθε και μας διέκοψε η σερβιτόρα ενώ '' απόλαμβαναμε'' τα μπέργκερ μας για να μας πει να πληρώσουμε και δεν μπήκε καν στον κόπο να μας ρωτήσει αν μας άρεσε η αν χρειαζόμαστε κάτι. Με μια γρήγορη ματιά ο χώρος φαίνονταν αρκετά βρώμικος και οι μύγες έκαναν πάρτυ στις τζαμαρίες. Παρά πολύ κακό δεν θα πρότεινα σε κανέναν να πατήσει το πόδι του εκεί, μόνο αν είναι του υγειονομικου ελέγχου!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, manosv948
Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2019

Κάτσαμε ένα Κυριακάτικο πρωινό για Brunch και μπορώ να πω ότι μας άρεσε(όχι σε όλους,αλλά είπαμε αυτά είναι γούστα) αν και σε πεζόδρομο περνούσαν (με προσοχή) αυτοκίνητα, τιμές οκ. Αξίζει να το δοκιμάσεις ειδικά αν είσαι φοιτητής γιατί είναι κοντά στα πανεπιστήμια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Orestis P
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η ποιότητα του φαγητού είναι επιπέδου fast food και ανάλογες και οι τιμές βέβαια... Αν επρόκειτο για καντίνα θα ήταν σούπερ, αλλά όταν πας για brunch σε μαγαζί, έστω και στη φοιτητική γειτονιά, έχεις μάλλον μεγαλυτερες προσδοκίες που δεν ικανοποιούνται και απογοητεύεσαι. Ο χώρος σύμφωνος με το φοιτητικό στιλ της περιοχής - έξω είναι αρκετά όμορφα. Τα πιάτα κάπως μπερδεμένα... παραγγείλαμε φριτατα που ως γνωστόν είναι είδος ομελέτας και μας ήρθε κάτι σαν ψημένο κλαμπ σάντουιτς... Τα pancakes αφράτα και νόστιμα, αλλά το σιρόπι σφενδαμου το έψαχνες με μεγενθυτικό φακό. Πολλά πιάτα δεν υπήρχαν όπως ήταν στον κατάλογο λόγω έλλειψης των υλικών... Επισης, το 2018 είναι απαράδεκτο να βαζεις στο πιάτο εντελως σκέτα μαρουλόφυλλα για σαλάτα ή για να γεμισεις το πιάτο - μην τα βαλεις καθόλου! Η εξυπηρέτηση ήταν φιλική. Βάζω 3 και όχι 2 λόγω των καλών τιμών.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Lichoudis

Fat Mamma's Brunch n'Lunch: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Fat Mamma's Brunch n'Lunch: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!