“Παρά πολύ καλη επιλογή ”
Κριτική για: Cosmopolitan

Cosmopolitan
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφτηκα πρόσφατα με a τους φίλους μου ...εξαιρετικό το service το φαγητό μαγιευτικο με πολύ Καλα πιάτα και ειδικά το ριζότο που δοκίμασα εγω...οι φίλοι μου πήραν burger και ήταν παρά πολύ ικανοποιημένοι ...το μαγαζί στο κέντρο της πολύ με θέα την θάλασσα και γενικά πολύ ζεστό κλίμα και ευχαριστώ σας το προτείνω για ένα πολύ ωραία γεύμα και φθηνό !!!!!

Ευχαριστούμε, Stavros A

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μπορεί να μην το επισκέφθηκα πολλές φορές αλλά όσες το έκανα εγώ η η παρέα μου, μας επιβεβαίωσε.... Όμορφος και ιδιαιτερος χώρος καθώς είναι υπαίθριος (με εξαςφαλισμενη τη σωστή θερμοκρασία χώρου το χειμώνα με τις καταλληλες υποδομες), εκλεπτυσμένο περιβάλλον, ενδιαφέρουσα μουσικη υπόκρούση, ωραίος κόσμος, εξυπηρετικό προσωπικό και ακρως ενδιαφέρουσα κουζίνα ... που καλύπτει σχεδόν όλα τα γούστα. Αποτελεί ασφαλή επιλογή για όλες τις ώρες της ημέρας η της νύχτας, για όσους επιζητούν ωραίες εικονες και γεύσεις... Ειδικά για τους τουρίστες της πόλης αφού η πλατεία Αριστοτελους αποτελεί σημείο αναφοράς, ενώ για τους κατοίκους της πόλης πόλο έλξης!

Ευχαριστούμε, ΔΑΝΑΗ Γ
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα με φίλους το εστιατόριο!!Ενα έχω να πω φοβερή θέα και καταπληκτικό μπέργκερ!!αξιζει αλήθεια να το δοκιμάσετε!!!μπραβο στους ιδιοκτήτες που έχουν συνδυάσει τέλειο φαγητό με πλ προσιτές τιμές και φοβερή θέα!!Στην πλατεία Αριστοτελους δεν νομίζω ν βρείτε καλύτερο αλήθεια!!Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, Xrhstos P
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018

Βρίσκεται στην ωραιότερη και διασημότερη πλατεία της πόλης, την Αριστοτέλους. Προσφέρει εξαιρετική θέα στην θάλασσα. Το προσωπικό είναι ευγενικό και εξυπηρετικό. Η κουζίνα του είναι σαν να βρίσκεσαι στην Ιταλία. Με λίγα λόγια είναι ένα μαγαζί που έλειπε από το συγκεκριμένο σημείο της πόλης. Μόνο αρνητικό για μένα η συνύπαρξη Ιταλικής κουζίνας και sushi στο μενού. Κατά τα άλλα το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Giannis M
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστος χώρος. Ευγενικό προσωπικό. Ιταλικό φαγητό. Καθαρό. Δίπλα στην θάλασσα. Στην γνωστή πλατεία Αριστοτέλους. Γνωστες της κουζίνας, νόστιμα πιάτα.

Ευχαριστούμε, Natasakx

Cosmopolitan: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Εύοσμος, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Cosmopolitan: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;