“Kαταπληκτικοι!! ”
Κριτική για: Menu με...νου

Menu με...νου
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό φαγητο. Υπέροχη και προσχαρη εξυπηρέτηση. Χαμογελαστο προσωπικο, λογικές τιμες. Απλως υπέροχοι. Καταλληλο για οικογένειες και ζευγαρια

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, elena n

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο φαγητό και σέρβις !! Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Πήγαμε παρέα και το καταευχαριστηθηκαμε. Μπράβο στον σεφ και στο προσωπικό

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Josephine N
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2021

Τα πιάτα ένα προς ένα είναι πεντανόστιμα, με προσοχή στην λεπτομέρεια. Ακόμη και τα απλά ορεκτικά έχουν πινελιές που τα κάνουν να ξεχωρίζουν (πχ τα κολοκυθάκια είναι σαν τσιπς χωρίς καθόλου λαδίλα, η φάβα είναι τόσο καλά πολτοποιημένη που είναι αφρός). Δυσκολεύομαι να ξεχωρίσω πιάτο καθώς κυριολεκτικά μου έχουν αρέσει όλα όσα έχω δοκιμάσει. Αυτό που πάντα προτείνω είναι το καταϊφι τυριών, το κοντοσούβλι κοτόπουλο και τα πανσετάκια στη σχάρα. Ο χώρος είναι πεντακάθαρος κι άνετος και το προσωπικό πολύ φιλικό. Οι κανόνες υγιεινής covid τηρούνται απαρέγκλιτα. Ενδείκνυται τόσο για φαγητό με φίλους όσο και για επαγγελματικό τραπέζι. Οι τιμές είναι απολύτως προσιτές και ειδικά για την ποιότητα των πιάτων που προσφέρει είναι αδύνατον να μην το κάνεις στέκι μετά την πρώτη δοκιμή. Σε όποιον το πρότεινα έμεινε απόλυτα ευχαριστημένος. Καθαρό 5/5 για εμένα. Συνεχίστε την καλή δουλειά

Ευχαριστούμε, NtakiAn
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2021

Το επισκεφτήκαμε λόγω των πολύ καλών κριτικών που διαβάσαμε στο διαδίκτυο και μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι τόσο από την ποιότητα όσο και από την παρουσίαση των πιάτων που δοκιμάσαμε. Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη και το περιβάλλον πάρα πολύ ωραίο.Αξίζει μια δοκιμή και σίγουρα θα σας πείσει.

Ευχαριστούμε, Kiki M
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε με τον σύντροφό μου το συγκεκριμένο εστιατόριο ύστερα από τις πολύ καλές κριτικές που διαβάσαμε, για να διαπιστώσουμε τελικά και μόνοι μας ότι πρόκειται για ένα διαμάντι πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης! Όλες οι γεύσεις ήταν πολύ προσεγμένες, με ωραίες ιδέες άρτια εκτελεσμένες! Οι μερίδες αξιοπρεπέστατες και οι τιμές πολύ λογικές για την εμπειρία που προσφέρει το κατάστημα. Μεταξύ όλων, συστήνουμε ανεπιφύλακτα τα καλαμαράκια και το κανταΐφι τυριών! Στα θετικά του μαγαζιού, η πολύ οργανωμένη ιστοσελίδα με τη δυνατότητα ηλεκτρονικής κράτησης και φυσικά το άψογο σέρβις! Θα το επισκεφτούμε ξανά σίγουρα!

Ευχαριστούμε, vivianmK1957ZI

Menu με...νου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Menu με...νου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!