Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Ονειρική εμπειρία

Ήταν όλα υπέροχα. Περιποιημένα και πεντακάθαρα. Πολύ φιλικό και εξυπηρετικότατο προσωπικό. Αλλά... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 ημέρες
377giannisk
μέσω κινητής συσκευής
Διανομή και σπα

Το δωμάτιο ήταν πολύ ωραίο και καθαρό, το ξενοδοχείο ήταν εξαιρετικό και το μασάζ επίσης ήταν πολύ... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2021
Q2891IZ_
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 8 Ιουνίου 2021

Χαλαρωτίκο μέρος για επίσκεψη με πολύ ευγενικούς και εξυπηρετικούς υπαλλήλους! Πολύ ευχάριστη ατμόσφαιρα. Εξαιρετικό μασαζ το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, J6376EY_
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουνίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το χώρο μας για τη θεραπεία massage σας. Θα είναι χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά. Με εκτίμηση,

Η κριτική έγινε: 8 Ιουνίου 2021

Απο τα ποιο χαλαρωτικα μερη που εχω επισκεφτει. Ωραία μουσική. Καθαρος χωρος. Η θεραπεία που καναμε ανταποκρινονταν στις προσδοκιες μας.

Ευχαριστούμε, thomas_aW6773UD
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιουνίου 2021

Η κριτική έγινε: 2 Ιουνίου 2021

Ομορφος, καθαρός χώρος. Το προσωπικό πολύ τυπικό και ευγενικό. Το μασάζ εξαιρετικό. Θα το προτιμήσω ξανά.

Ευχαριστούμε, anestia2021

Η κριτική έγινε: 24 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και άνετο, το τζακούζι ευρύχωρο, επιλέξαμε την σουίτα II για 3 άτομα και περάσαμε υπέροχα. Η τοποθεσία το κάνει να ξεχωρίζει, δυστυχώς δεν είχαμε την δυνατότητα για παροχές spa με την υπάρχουσα covid κατάσταση.

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Chrchatz

Η κριτική έγινε: 1 Απριλίου 2021

Έχω πάει σε πολλά σπα, αυτό όμως είναι το καλύτερο με διάφορα. Αξίζει τα λεφτά του, η χαλαρώσει είναι τόσο αισθητή

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, georgiax916
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Απριλίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Spa μας για τη θεραπεία massage σας. Θα είναι χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά. Με εκτίμηση,