Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Μασαζ για ζευγάρια

Ένα χαλαρωτικό Μασάζ με τον σύντροφο μου σε ένα πολύ καθαρό χώρος όπου τηρούν όλα τα μέτρα κατά του... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 ημέρες
GaliniTs
μέσω κινητής συσκευής
Χαλάρωση!

Χαλαρωτίκο μέρος για επίσκεψη με πολύ ευγενικούς και εξυπηρετικούς υπαλλήλους! Πολύ ευχάριστη... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 ημέρες
J6376EY_

Η κριτική έγινε: 1 Απριλίου 2021

Έχω πάει σε πολλά σπα, αυτό όμως είναι το καλύτερο με διάφορα. Αξίζει τα λεφτά του, η χαλαρώσει είναι τόσο αισθητή

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, georgiax916
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Απριλίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Spa μας για τη θεραπεία massage σας. Θα είναι χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά. Με εκτίμηση,

Η κριτική έγινε: 8 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξύπηρετικο και έυγενικο προσωπικό. Ζεστός και φιλικός χώρος με έπαγγελματιες θεραπευτές. Μοναδικη έμπειρια. Σας έυχαριστω όλοι

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2021
1  Ευχαριστούμε, gunelisabethl
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Μαρτίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το χώρο μας για τη θεραπεία massage σας. Θα είναι χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά. Με εκτίμηση,

Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2021

Εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό. Ζεστός και φιλικός χώρος με επαγγελματίες θεραπευτές. Μοναδική εμπειρία, θα επαναληφθεί σύντομα...❤

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2021
1  Ευχαριστούμε, frosoa2021
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαρτίου 2021

Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2020

Τέλειο !!! Καθαρός χώρος και ευγενικό προσωπικό. Το επισκέφθηκα τον Οκτώβριο και ήταν πολύ βολικό γιατί έμεινα και σε ένα από τα διαμερίσματα που έχουν.
Όλα τα μέτρα για τον κορονοΐο τηρήθηκαν ...

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, _G6309GJ

Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2020

Είχα επισκεφτεί στο παρελθόν το spa και θα το κάνω ξανά και ξανά.

Δεν έχω λόγια . Το μασάζ ανώτερης ποιότητας , ο χώρος καθαρός , το προσωπικό ευγενικό και τήρησε τα μέτρα ασφαλείας κατά του Covid- 19 ο χώρος καθαρός και υπήρχε μια ευχάριστη μυρωδιά καρύδας στον χώρο.

Τα λέμε πάλι σύντομα παιδιά θα σας ξανάρθω 100 % !!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, _christinaragkou27
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Νοεμβρίου 2020