Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Υπέροχο

Έχω πάει σε πολλά σπα, αυτό όμως είναι το καλύτερο με διάφορα. Αξίζει τα λεφτά του, η χαλαρώσει... διαβάστε περισσότερα

georgiax916
Φανταστικό

Εξύπηρετικο και έυγενικο προσωπικό. Ζεστός και φιλικός χώρος με έπαγγελματιες θεραπευτές... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 8 Μαρτίου 2021
gunelisabethl
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2020

Τέλειο !!! Καθαρός χώρος και ευγενικό προσωπικό. Το επισκέφθηκα τον Οκτώβριο και ήταν πολύ βολικό γιατί έμεινα και σε ένα από τα διαμερίσματα που έχουν.
Όλα τα μέτρα για τον κορονοΐο τηρήθηκαν ...

Ευχαριστούμε, _G6309GJ
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαρτίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το χώρο μας για τη θεραπεία massage σας. Θα είναι χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά. Με εκτίμηση,

Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2020

Είχα επισκεφτεί στο παρελθόν το spa και θα το κάνω ξανά και ξανά.

Δεν έχω λόγια . Το μασάζ ανώτερης ποιότητας , ο χώρος καθαρός , το προσωπικό ευγενικό και τήρησε τα μέτρα ασφαλείας κατά του Covid- 19 ο χώρος καθαρός και υπήρχε μια ευχάριστη μυρωδιά καρύδας στον χώρο.

Τα λέμε πάλι σύντομα παιδιά θα σας ξανάρθω 100 % !!!

Ευχαριστούμε, _000863
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Νοεμβρίου 2020

Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2020

Φανταστική εμπειρία spa .
Το μασάζ καταπληκτικό ( διάλεξα το Deep tissue 90' γιατί η πλάτη μου ήταν πολύ πιασμένη) , ο μασέρ μου ήταν ο Γιώργος που είναι φυσικοθεραπευτής, ευγενικός και εξαιρετικός στην δουλειά του.
Ο χώρος ήταν πολύ καθαρός και τα παιδιά φορούσαν μάσκα.
Οι εντυπώσεις μου γενικά ήταν άνω προσδοκιών καθώς είχα επισκεφτεί και άλλα spa στην πόλη και δεν είχα μείνει πολύ ευχαριστημένη.

Ευχαριστούμε, 965alikid

Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καθαρός χώρος και ευγενικό προσωπικό. Αριστη εξυπηρετηση. Πραγματικοι επαγγελματιες!!! Αξίζει να το δεις από κοντα

Ευχαριστούμε, Lenathes
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Νοεμβρίου 2020

Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2020

Πολύ καθαρός χώρος. Το μασάζ ήταν άνω των προσδοκιών και το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο.μια ευχάριστη έκπληξη!!!

Ευχαριστούμε, Ioanna_io_2
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Οκτωβρίου 2020