Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Τέλειο!!!

Τέλειο !!! Καθαρός χώρος και ευγενικό προσωπικό. Το επισκέφθηκα τον Οκτώβριο και ήταν πολύ βολικό... διαβάστε περισσότερα

_G6309GJ
Φανταστική εμπειρία spa

Φανταστική εμπειρία spa . Το μασάζ καταπληκτικό ( διάλεξα το Deep tissue 90' γιατί η πλάτη μου ήταν... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2020
965alikid
Κοζάνη, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2020

Φανταστική εμπειρία spa .
Το μασάζ καταπληκτικό ( διάλεξα το Deep tissue 90' γιατί η πλάτη μου ήταν πολύ πιασμένη) , ο μασέρ μου ήταν ο Γιώργος που είναι φυσικοθεραπευτής, ευγενικός και εξαιρετικός στην δουλειά του.
Ο χώρος ήταν πολύ καθαρός και τα παιδιά φορούσαν μάσκα.
Οι εντυπώσεις μου γενικά ήταν άνω προσδοκιών καθώς είχα επισκεφτεί και άλλα spa στην πόλη και δεν είχα μείνει πολύ ευχαριστημένη.

Ευχαριστούμε, 965alikid
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Νοεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το χώρο μας για τη θεραπεία massage σας. Θα είναι χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά. Με εκτίμηση,

Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καθαρός χώρος και ευγενικό προσωπικό. Αριστη εξυπηρετηση. Πραγματικοι επαγγελματιες!!! Αξίζει να το δεις από κοντα

Ευχαριστούμε, Lenathes
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Νοεμβρίου 2020

Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2020

Πολύ καθαρός χώρος. Το μασάζ ήταν άνω των προσδοκιών και το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο.μια ευχάριστη έκπληξη!!!

Ευχαριστούμε, Ioanna_io_2
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Οκτωβρίου 2020

Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2020

Η εμπειρία μου στο spa ήταν εξαιρετική. Δοκίμασα με τη Σάρα τη καθαριστική περιποίηση προσώπου, το scrub σώματος και το χαλαρωτικό μασάζ!! Έμεινα ιδιαίτερα ευχαριστημένη από τις θεραπείες καθώς και από το προσωπικό το οποίο ήταν πολύ ευγενικό και εξυπηρετικο. Ο χώρος πεντακάθαρος και πολύ προσεγμένος !!

Ευχαριστούμε, Anneee20

Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα 2 φορες τον χώρο .
Την πρώτη φορά έκανα την πλάτη και τις πατούσες με την Σάρα και την δεύτερη Hot stones massage με την Χριστίνα.
Ανακουφίστηκα από χρόνιους πόνους στην πλάτη και στην μέση.
Ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό και ο χώρος προσεγμένος.

Ευχαριστούμε, Navigate756534
Ο/η Vasilis B, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage & Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Οκτωβρίου 2020