“massage”

Luxury Living Massage And Spa Therapies
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 1-2 ώρες
Περιγραφή ιδιοκτήτη: Απολαύστε τη μοναδική εμπειρία του Luxury Living Spa στο κέντρο της πόλης! Μέσα από τις υπηρεσίες μας, μπορείτε να βρείτε σε εξαιρετικά προσιτές τιμές την απόλυτη χαλάρωση, ευεξία, ευζωία, αναζωογόνηση. Προσφέρονται πετσέτες ή μπουρνούζια ανάλογα με τη συνεδρία, εσώρουχο μίας χρήσης και παντόφλες μίας χρήσης. Total Relax Massage Διάρκεια: 60΄ – Κόστος 41.00 ευρώ Total Relax Massage με 4 χέρια Διάρκεια: 60΄ – Κόστος 61.00 ευρώ Χαλαρωτικό μασάζ για ζευγάρια Διάρκεια: 60΄ – Κόστος 81.00 ευρώ Deep tissue massage Διάρκεια: 60΄ – Κόστος 51.00 ευρώ Full Body Relax Μασάζ & Facial Treatment Διάρκεια: 90΄ – Κόστος 61.00 ευρώ Full Body Relax Μασάζ, Peeling Σώματος & Facial Treatment Διάρκεια: 120΄ – Κόστος 81.00 ευρώ Foot Massage Διάρκεια: 30΄ – Κόστος 21.00 ευρώ Μασάζ Κεφαλής Διάρκεια: 30΄ – Κόστος 21.00 ευρώ Full Back Massage Διάρκεια: 35΄ – Κόστος 26.00 ευρώ Μασάζ με Βεντούζες Διάρκεια: 40΄ – Κόστος 51.00 ευρώ Jacuzzi Διάρκεια: 15΄ Κόστος 15.00 ευρώ
Χρήσιμες πληροφορίες: Σκάλες/Ανελκυστήρας, Μπάνιο
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018

το καλίτερω μασάζ που έχω κάνει!!! πολύ καθαρός χώρος. ευγενικό προσωπικό !!! το συνιστώ ανεπιφύλακτα !!!

1  Ευχαριστούμε, papadopoulou k
Ο/η Bratsikas V, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage And Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Μαρτίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ.

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

Πολυ ωραια εμπειρια, χαλαρωτικο και προσιτο! Σιγουρα θα ξαναρθουμε! Ευγενικο προσωπικο, ανεση, καθαριοτητα. Το απολαυσαμε με την κοπελα μου.

1  Ευχαριστούμε, Gla D
Ο/η Bratsikas V, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage And Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ,
Με εκτίμηση

Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018

Δοκιμάσαμε το jacuzzi και το συνδυάσαμε με ένα χαλαρωτικό μασαζ σοκολάτας! Ήταν μια ξεχωριστή εμπειρία, οι θεραπευτές έκαναν καταπληκτική δουλεία και νιώσαμε ανανεωμένοι!! Ευχάριστος χώρος, με ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό!! Σας ευχαριστούμε για την τόσο απολαυστική εμπειρία!!! Θα σας επισκεφθούμε ξανά!!

1  Ευχαριστούμε, Niki_M20
Ο/η Bratsikas V, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage And Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο χώρο μας .

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αγόρασα κουπόνι για μασάζ, έκλεισα ραντεβού, έστειλα τον κωδικό για να μπορούν να το εξαργυρώσουν αλλά....την επόμενη μέρα με ενημερώνουν ότι δεν ισχύει η προσφορά και ότι πρέπει να ακυρώσω το κουπόνι ..Ειλικρινά λυπάμαι..

4  Ευχαριστούμε, pkaktaki
Ο/η Bratsikas V, General Manager του Luxury Living Massage And Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 31 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ,
Σας ενημερώσαμε ότι δεν είναι δικό μας θέμα αυτό και ότι έχει γίνει κάποιο λάθος. Τη συγκεκριμένη συνεδρία δεν την κάνουμε πλέων.
Θα χαρούμε πολύ να σας εξυπηρετήσουμε.

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μασάζ με το σύντροφο με διχασμένες απόψεις.. σχετικά ικανοποιητικό και χαλαρωτικό για εκείνον.. κάτω του μετρίου για μένα.. 2 κιλά λάδι χωρίς καμία γνώση ή εμπειρία από τη μασέζ.. άπειρο προσωπικό.. μέτριος χώρος.

2  Ευχαριστούμε, georkats
Ο/η Bratsikas V, Γενικός Διευθυντής του Luxury Living Massage And Spa Therapies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Ιανουαρίου 2018

Ευχαριστούμε πολύ. Δυστοιχώς δεν έχω περισσότερα στοιχεία για να μπορέσω να σας απαντήσω. Αν μπορείτε στείλτε μας παρακαλώ ένα e-mail για το τη συνεδρεία είχατε και πότε τη κάνατε για να το δούμε. Ο χώρος μας είναι ανακαινισμένος πρόσφατα και πεντακάθαρος!!! Αν πήγατε σε κάποιο άλλο μέρος και μας μπερδεύεται παρακαλώ να το ελέξετε γιατί στο χώρο μας εργάζονται μόνο φυσικοθεραπευτές /τριε!!!
Ευχαριστούμε πολύ.

Luxury Living Massage And Spa Therapies: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλαμαριά, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Luxury Living Massage And Spa Therapies: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!