Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Priceline
Hotels.com82 $
Travelocity82 $
Orbitz.com82 $
Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2022

Παρα πολύ καλό ξενοδοχείο!Το δωμάτιο καθαρό και όμορφα διακοσμημένο, με μόνωση και το προσωπικό πολύ ευγενικο!
Πλούσιο πρωινό σ έναν πολύ όμορφο χώρο!
Η τοποθεσία είναι εξαιρετική!μπορείς να πας παντού στο κέντρο με τα πόδια,αλλά κ το πάρκινγκ είναι αρκετά κοντά!!
Στην επόμενη επίσκεψη μας στη Θεσσαλονίκη θα το ξαναπροτιμησουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, Alejandra P
Ο/η Christina Drakopoulou, Owner του Colors Urban Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Οκτωβρίου 2022

Αγαπητέ επισκέπτη,

Καλημέρα από όλη την ομάδα COLORS και την όμορφη Θεσσαλονίκη. Σας ευχαριστούμε για την εξαιρετική κριτική με τα όμορφα σας λόγια. Είμαστε χαρούμενοι που καταφέραμε να κάνουμε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ξεχωριστή. Οι κριτικές είναι χρήσιμες για όλες τις λειτουργίες παροχής υπηρεσιών του καταλύματος μας, ώστε να είμαστε σε θέση να προσφέρουμε τα υψηλότερα πρότυπα υπηρεσιών ανά πάσα στιγμή.
Το εξυπηρετικό προσωπικό μας είναι πάντα στη διάθεσή σας για να σας παρέχει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για να απολαύσετε την πόλη σαν ντόπιος και να σας βοηθήσει με όλες τις ανάγκες σας, καθώς αυτό σημαίνει για εμάς μια αυθεντική και όμορφη φιλοξενία.

Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2022

Δεν θα πω πολλά. Το ξενοδοχείο είναι καταπληκτικό σε όλα τα επίπεδα. Φαγητό καθαριότητα ατμοσφαιρικό διακόσμηση θέα εξυπηρέτηση ποιότητα στα πάντα. Αισθάνεσαι οντως πως είσαι σπίτι σου. Μια επίσκεψη θα σας πείσει!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 187xristinag

Η κριτική έγινε: 8 Ιουνίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά ευρύχωρα φωτεινά κ καθαρά δωμάτια !Μινιμαλ κ μοντέρνα διακόσμηση χωρίς να λείπει τίποτα!πολυ προνομιούχα θέση στο ωραιότερο σημείο του κέντρου της πόλης κ ταυτοχρονα πολύ καλή ηχομόνωση κ κλιμα που κοιμάσαι καλυτερα κ από το Σπιτι ! Θα πρότεινα οι κουρτίνες σκότους να ήταν πιο παχιές , πάραυτα. Το garden bar resto στο εισογειο μπροστά στον πεζόδρομο οπου σερβίρεται το πρωινό πολύ φινετσάτο κ με εξυπνες γεύσεις στο μενού. Για το πρωινό το μόνο π μ έλλειψε ηταν φρέσκα φρούτα στο μενού. Ευγενέστατο εξυπηρετικό κ χαμογελαστό προσωπικό παντου!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, MariannaK680
Η κριτική έγινε: 21 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκεται σε υπέροχη τοποθεσία με άνετα δωμάτια, εξυπηρετικότατο προσωπικό, γευστικό πρόγευμα , ιδανικό περιβάλλον. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όποιον σχεδιάζει διαμονή στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Το ξενοδοχείο ξεπέρασε τις προσδοκίες μου.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, pamsim1

Η κριτική έγινε: 18 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ένα εξαιρετικό boutique ξενοδοχείο με υπέροχους χώρους, καταπληκτικό προσωπικό και πολύ όμορφα διακοσμημένα δωμάτια! Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους! Η τοποθεσία του είναι σε μοναδικό σημείο. Το πρωινό πάρα πολύ ωραίο. Πάρα πολύ καθαροί όλοι οι χώροι. Το μήνυμα μέσα στο ασανσερ δε είναι ίσως ότι πιο έξυπνο έχω συναντήσει σε τέτοιους χώρους ! Μπράβο!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 851elenav