Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com138 $
Priceline138 $
Hotels.com138 $
Travelocity138 $
Orbitz.com138 $
FindHotel142 $
Η κριτική έγινε: 18 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ένα εξαιρετικό boutique ξενοδοχείο με υπέροχους χώρους, καταπληκτικό προσωπικό και πολύ όμορφα διακοσμημένα δωμάτια! Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους! Η τοποθεσία του είναι σε μοναδικό σημείο. Το πρωινό πάρα πολύ ωραίο. Πάρα πολύ καθαροί όλοι οι χώροι. Το μήνυμα μέσα στο ασανσερ δε είναι ίσως ότι πιο έξυπνο έχω συναντήσει σε τέτοιους χώρους ! Μπράβο!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 851elenav
Η κριτική έγινε: 11 Απριλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι παρά πολύ καλή. Η εξυπηρέτηση ως προς την φιλοξενία του κατοικιδίου μας εξαιρετική. Το πρωινό πολύ καλό με ωραίες και κυρίως τοπικές επιλογές. Τα εσωτερικά δωμάτια έχουν σίγουρα το καλό ότι είναι πιο ήσυχα αλλά το αρνητικο ότι δεν υπάρχει επιλογή να ανοίξεις παράθυρο να αεριστεί λίγο ο χώρος κρατώντας λίγη υγρασία στο μπάνιο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πολύ καλή επιλογή εάν ταξιδεύετε με κατοικίδιο και πολύ καλή κεντρική τοποθεσία! Value for money
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Mobile19247742121
Η κριτική έγινε: 7 Απριλίου 2022

Πραγματικά, από εδώ και στο εξής, το σπίτι μας στη Θεσσαλονίκη.
Ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο, πολύ έξυπνα διακοσμημένο, πεντακάθαρο, τηρώντας όλους τους κανονισμούς του COVID αλλά χωρίς άβολες υπερβολές.
Βρίσκεται επί της Τσιμισκή, 2 στενά από την πλατεία Αριστοτέλους και αντίστοιχα 3 στενά από τα Λαδάδικα (πιο κεντρικά πεθαίνεις, δεν νοίκιασα αμάξι).
Το πρωινό τέλειο και πλήρες, ο χώρος του πρωινού σου φτιάχνει τη μέρα και το προσωπικό του ξενοδοχείου ευγενέστατο, εξυπηρετικότατο και όχι απρόσωπο. Μας έκαναν στα αλήθεια να αισθανθούμε σαν στο σπίτι μας.
Μπράβο παιδιά, από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφθεί.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Κάθε δωμάτιο έχει δικό του θέμα.
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, Odyssebax
Η κριτική έγινε: 27 Μαρτίου 2022

Εξαιρετική επιλογή για διαμονή στο κέντρο της πόλης!!!
Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό, πεντακάθαροι όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου, πολύ χορταστικό πρωινό!!!
Συστήνεται ανεπιφύλακτα για οικογενειακές διακοπές!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, _C2065OX
Η κριτική έγινε: 18 Φεβρουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική εξυπηρέτηση!Το προσωπικο φιλικό και έτοιμο να σε εξυπηρετήσει!Το πρωινό πολυ ωραίο!Οι χώροι και το δωμάτιο πεντακάθαρο! Η αισθητική του χώρου φοβερή!Σίγουρα θα το προτιμήσω ξανά!Value for money!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, 76dimitrat