Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Priceline
Hotels.com75 $
Orbitz.com75 $
Trip.com82 $
Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης . Καθαρό κ τηρούνται όλα τα μέτρα προστασίας έναντι στην πανδημία .
Πολύ ευγενικοί κ εξυπηρετικοί οι υπάλληλοι παντού . Έλυναν κάθε απορια μας με προθυμία κ χιούμορ . Θα το σύστηνα ανεπιφυλακτα
Ευχαριστούμε

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, OnAir51616266380
Ο/η Christina Drakopoulou, Owner του Colors Urban Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Δεκεμβρίου 2021

Καλημέρα από την ομάδα των COLORS Hotels!

Σας ευχόμαστε μια υπέροχη, εορταστική σαιζόν και θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα κοντά μας!

Η ομαδα των COLORS Hotels

Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2021

Πολύ καλή τοποθεσία, ευγενέστατο προσωπικό, καθαρό, άνετο δωμάτιο πολύ καλή σχέση ποιότητας τιμής. Το πρωινό δεν ήταν ιδιαίτερα πλούσιο όμως ότι προσέφεραν ήταν πεντανόστιμο και καλομαγειρεμενο. Αξίζει κανείς να δοκιμάσει και το brunch που προσφέρεται.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, anblue2016
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2021

Τα παιδιά μας (8 και 13 ετών) ενθουσιάστηκαν με την κουκέτα και την τεράστια τζαμαρία. Το δωμάτιο ήταν πολύ όμορφο, μοντέρνας-αφαιρετικής αισθητικής, στα μόνα μείον ο θόρυβος του κρεβατιού σε κάθε κίνηση των παιδιών. Εξαιρετική τοποθεσία, πάρα πολύ ευγενική υποδοχή.

Ευχαριστούμε, EffiePrinea

Καλημέρα από την ομάδα των COLORS Hotels!

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και την χρήσιμη κριτική. Στόχος μας το υψηλό επίπεδο εξυπηρέτησης, σε κεντρικότατες τοποθεσίες και υπέροχοι χώροι, και είμαστε χαρούμενοι που το απολάυσατε. Σχεδιάζουμε ξενοδοχεία με αγάπη και είμαστε ιδιαίτερα child-friendly!

Σας ευχόμαστε μια υπέροχη ημέρα και θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα κοντά μας!

Η ομαδα των COLORS Hotels

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2021

Το προσωπικό άψογο ευγενικοί εξυπηρετικοί, χαμογελαστοί και πολύ φιλικοί , πολύ καθαρά δωμάτια.
Αυτά στα θετικά.
Στα αρνητικά:
τα δωμάτια είναι τρύπες. Το μπάνιο επίσης ούτε να κρεμάσεις μια πετσέτα δεν έχει υποδοχή.. Έπιπλο μπάνιου δεν έχει. Ντουλάπες δεν έχει μόνο κάτι σωλήνες χύμα μέσα στο δωμάτιο για να κρεμάστρες.
Έχουν πάρει ένα διατηρητέο που ναι μεν δεν πειράζεις την πρόσοψη αλλά και το εσωτερικό είναι απεριποίητο. Θα μπορούσαν να το έχουν φτιάξει. Φαγωμένα μάρμαρα στις σκάλες( 100 χρόνων κ βάλε είναι το κτήριο τόσο πρέπει να είναι κ τα μάρμαρα.)
Τα έπιπλα τα έχουν πετάξει μέσα όπως να ναι. Στο δωμάτιο μας είχε ένα Κεφαλάρι ημικύκλιο. το κρεβατι δεν ήταν στην μέση του ημικύκλιου αλλά στην άκρη!! Το ένα φωτιστικό πάνω στο ξύλο βιδωμενο το άλλο πάνω στον τοίχο! Για τόσα χρήματα το βράδυ δεν άξιζε!
Κρίμα γιατί χαραμίζετε το προσωπικό σε τέτοιο ξενοδοχείο.

Ευχαριστούμε, Ntora86_86
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2021

Εξαίρετη εξυπηρέτηση , πολύ ευγενικοί καί πρόθυμοι να σε βοηθήσουν σε ότι χρειάζεσαι καταπληκτική Θέα με θέα στο μουσείο
Οικονομικό καί δίπλα στο πελάτη από το πρώτο λεπτό από την άφιξη μου μέχρι και την αναχώρηση
Πολλά συγχαρητήρια

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα