Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Priceline
Hotels.com75 $
Travelocity75 $
eDreams76 $
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2021

Τα παιδιά μας (8 και 13 ετών) ενθουσιάστηκαν με την κουκέτα και την τεράστια τζαμαρία. Το δωμάτιο ήταν πολύ όμορφο, μοντέρνας-αφαιρετικής αισθητικής, στα μόνα μείον ο θόρυβος του κρεβατιού σε κάθε κίνηση των παιδιών. Εξαιρετική τοποθεσία, πάρα πολύ ευγενική υποδοχή.

Ευχαριστούμε, EffiePrinea
Ο/η Christina Drakopoulou, Owner του Colors Urban Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Δεκεμβρίου 2021

Καλημέρα από την ομάδα των COLORS Hotels!

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και την χρήσιμη κριτική. Στόχος μας το υψηλό επίπεδο εξυπηρέτησης, σε κεντρικότατες τοποθεσίες και υπέροχοι χώροι, και είμαστε χαρούμενοι που το απολάυσατε. Σχεδιάζουμε ξενοδοχεία με αγάπη και είμαστε ιδιαίτερα child-friendly!

Σας ευχόμαστε μια υπέροχη ημέρα και θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα κοντά μας!

Η ομαδα των COLORS Hotels

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2021

Το προσωπικό άψογο ευγενικοί εξυπηρετικοί, χαμογελαστοί και πολύ φιλικοί , πολύ καθαρά δωμάτια.
Αυτά στα θετικά.
Στα αρνητικά:
τα δωμάτια είναι τρύπες. Το μπάνιο επίσης ούτε να κρεμάσεις μια πετσέτα δεν έχει υποδοχή.. Έπιπλο μπάνιου δεν έχει. Ντουλάπες δεν έχει μόνο κάτι σωλήνες χύμα μέσα στο δωμάτιο για να κρεμάστρες.
Έχουν πάρει ένα διατηρητέο που ναι μεν δεν πειράζεις την πρόσοψη αλλά και το εσωτερικό είναι απεριποίητο. Θα μπορούσαν να το έχουν φτιάξει. Φαγωμένα μάρμαρα στις σκάλες( 100 χρόνων κ βάλε είναι το κτήριο τόσο πρέπει να είναι κ τα μάρμαρα.)
Τα έπιπλα τα έχουν πετάξει μέσα όπως να ναι. Στο δωμάτιο μας είχε ένα Κεφαλάρι ημικύκλιο. το κρεβατι δεν ήταν στην μέση του ημικύκλιου αλλά στην άκρη!! Το ένα φωτιστικό πάνω στο ξύλο βιδωμενο το άλλο πάνω στον τοίχο! Για τόσα χρήματα το βράδυ δεν άξιζε!
Κρίμα γιατί χαραμίζετε το προσωπικό σε τέτοιο ξενοδοχείο.

Ευχαριστούμε, Ntora86_86
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2021

Εξαίρετη εξυπηρέτηση , πολύ ευγενικοί καί πρόθυμοι να σε βοηθήσουν σε ότι χρειάζεσαι καταπληκτική Θέα με θέα στο μουσείο
Οικονομικό καί δίπλα στο πελάτη από το πρώτο λεπτό από την άφιξη μου μέχρι και την αναχώρηση
Πολλά συγχαρητήρια

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, Konstantinosgo
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2021

Διανυκτέρευσε η κόρη μας με τις φίλες της ύστερα από διακοπές. Ενώ τους είχα ενημερώσει ότι θα φτάσουν στις 3 το πρωί τα κορίτσια έφτασαν, λόγω καθυστέρησης του πλοίου, στις 5:30. Παρόλα αυτά η ρεσεψιόν ήταν ευγενέστατη! Το δωμάτιο πεντακάθαρο και πολύ όμορφο! Την επόμενη μέρα μετά το check out επέτρεψαν τα κορίτσια να αφήσουν τις βαλίτσες τους στη ρεσεψιόν με ασφάλεια, ώστε να κάνουν την βόλτα τους στην Θεσσαλονίκη. Όταν γύρισαν για να παραλάβουν τις βαλίτσες τους, τους επέτρεψαν να κατέβουν στο spa να φρεσκαριστουν, να κάνουν το ντουζ τους και να συνεχίσουν το ταξίδι τους. Ένοιωσα ασφάλεια για τα κορίτσια. Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, lenapatsiouri
Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2021

Ειχα ενημερωθει και ειχα δει τους χωρους του ξενοδοχειου,την βολικη τοποθεσια του κλπ.Η ζεστασια ομως στην υποδοχη δεν διακρινεται στις φωτογραφιες!!Ενα μεγαλο ευχαριστω για την εξυπηρετηση,τις οδηγιες για το πως θα κινηθουμε στην πολη και την υπερμετρη διαθεση για βοηθεια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Relax791634

Αγαπητέ επισκέπτη,

Καλημέρα από την καρδιά της Θεσσαλονίκης. Δημιουργούμε τα πάντα με αγάπη και χαιρόμαστε που σας προσφέραμε μια όμορφη διαμονή σε όλες τις τοποθεσίες και τα καταστήματα των ξενοδοχείων μας. Δημιουργούμε ξενοδοχεία με αγάπη και είμαστε ενθουσιασμένοι που κάναμε τη διαμονή σας στη Θεσσαλονίκη ξεχωριστή, ζεστή και φιλόξενη!

Σας ευχόμαστε μια όμορφη μέρα και ευχόμαστε να σας έχουμε ξανά κοντά μας σύντομα.

Η ομάδα των COLORS Hotels