Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2020

Το ξενοδοχείο μου άρεσε πολύ για πολλούς λόγους.
Βρίσκεται σε κεντρικότατο σημείο πάνω στην Τσιμισκή όπου όλα είναι δίπλα, από καταστήματα, cafe, υπηρεσίες, διασκέδαση, κτλ. Το δωμάτιο που μείναμε ήταν αρκετά μεγάλο, πεντακάθαρο και πολύ ήσυχο λόγω της καλής συναρμογής των κουφωμάτων. Η εξυπηρέτηση άριστη, μας επέτρεψαν να αφήσουμε το δωμάτιο αρκετά πιο μετά από το κανονικό μιας και θα αργούσαμε από μια υποχρέωση που είχαμε. Δώσανε δωράκι στο παιδί από τη ρεσεψιόν και μας κεράσανε και τον καφέ. Μάλιστα το καφέ εστιατόριο που έχουν βλέπει σε έναν πολύ ήσυχο δρόμο (πεζόδρομο νομίζω) δίπλα στο εβραϊκό μουσείο. Επίσης, να πω ότι έχουν σύμβαση με δύο πάρκινγκ, το ένα στο οποίο πήγα, στα 5 λεπτά με τα πόδια μακριά, ήταν στο 55-60% της τιμής αν πήγαινα μόνος μου. Πρωινό δεν δοκίμασα και δεν μπορώ να κρίνω.
Όλα τα παραπάνω για μια πολύ καλή τιμή, σίγουρα value for money. Θα το προτιμήσω ξανά και θα το προτείνω σε όσους γνωστούς μου πάνε στη Θεσσαλονίκη και θέλουν να μείνουν στο κέντρο κέντρο.

Ευχαριστούμε, triptympos
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ανεβαίνω συχνά στη Θεσσαλονίκη, δεν έχω μείνει πουθενά άλλου. Πραγματικά από τα πιο εύκολα 5 αστέρια. Τοποθεσία μαγική, μέσα στο κέντρο και όλα δίπλα. Το προσωπικό ευγενέστατο και με χαμόγελο. Τέλος τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα και παρά πολύ περιποιημένα. Highly recommended.

Ευχαριστούμε, leongx7
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2020

Ξενοδοχείο με εναλλακτική και φιλική ατμόσφαιρα.το δωμάτιο king suite άνετο με πολύ όμορφο μπαλκόνι και αίσθηση ότι δεν είσαι σε ξενοδοχείο..αισθανθηκαμε άνετα αμέσως..το massage στο χώρο του ξενοδοχείου άψογο και οικονομικό.Γενικως...συστηνεται ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, afroditip230
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κράτηση για σήμερα. Από το πρωί μιλώντας για την κράτηση τόνισα πως επιθυμώ τζακούζι στο δωμάτιο. Η υπεύθυνη με διαβεβαίωσε ότι θα μου δώσει δωμάτιο καινούριο στον 5 όροφο με τζακούζι στο μπαλκόνι!
Αντί αυτού βρέθηκα σε μια ταράτσα, το τζακούζι ήταν κοινόχρηστο εκτός δωματίου. Έπρεπε να βγω και με την κάρτα μου να ανοίξω έναν χώρο σαν κλουβι στην ταράτσα. Το τζακούζι ήταν κλεισμένο με μουσαμά, κουτσουλιές μέσα και έξω και η βεράντα χάλια από βρωμιά. 130 ευρώ για αυτό!
Τόνισα πριν την κράτηση ότι θέλω μπανιέρα, τζακούζι να χωράει δύο άτομα στο δωμάτιο μου. Δυστυχώς βρέθηκα κατάκοπή να ψάχνω άλλο δωμάτιο σε άλλο ξενοδοχείο

Ευχαριστούμε, bagiat2020
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020

Ειναι ένα όμορφο , πολύ καθαρό και ευχάριστο ξενοδοχείο . Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης , πολύ κοντά με τα πόδια όπου θέλεις να πας .
Minimal διακόσμηση που σε κάνει να νοιωθεις άνετα και ευχάριστα , ευγενέστατο προσωπικό .

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα